Acaba evli bir erkeğe aşık olsanız ne yapardınız?

Evet soru gayet açık. Bir adamla tanıştınız. Adam evli, ama sizin aklınızdan çıkmıyor bir türlü. "Hiç işim olmaz" türü yanıtları vermeden önce lütfen kendinizi o ruh haline koyun. Neler yapardınız?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• benim bıkere başıma geldi.tanıştığımda evli olduğunu bilmiyordum ama öğrendiğimde artık çok geçti çoktan aşık olmuştum. bana eşiyle arasının kötü olduğunu ve boşanacaklarını söyledi ama ben bu durumdan dolayı kendimi suçlu hissettim ve çok acı çektim ayrılmamızda çok çetrefilli oldu ama sonunda ayrıldım.aradan bir yıl geçti eşinden boşanmış.hala peşimde ama tabi herşey için artık çok geç...

0|0
    0|0
    • Yani diyorsun ki baştan evli oldugunu bilsem uzak dururdum, ama aşık olduktan sonra evli oldugunu öğrendim ve o noktadan sonra cok gecti ve sevmeye devam ettim diyorsun.

• evet kesinlikle evli olduğunu bile bile birlikte olmak mazoşistliktir bence.hiçbirzaman senin olmayacak ve hep ikinci planda kalacaksın.

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendimi eşinin yerine koyar vazgeçerdim.

empati biraz!

0|1
    0|0
    • niye? eşinin de payına bunu yaşamak düşebilir, niye o kadar empatik oluyorsun ki?

• neden olmayayım..roller değişebilir ileride..düşünün ki ben de biriyle evlendim. aynı şeyi yaşadım. başıma gelmesini istemeyeceğim bir şeyi neden yapayım ki..

• düdük makarna güzeldir, aşkta güzeldir. o halde aşk düdüktür.

0|0
    0|0
  • başıma geldi bi an kendimi kaptırdığım için düşünmeden ilerlettim ilişkiyi ama çok geç olmadan döndüm eşinin yerinde olmak istemezdim gerçi erkekten aldığım cevapta traji-komikti "karımı dert etme senle olmasa başkasıyla olacak zaten" iyi ki çektim gittim hala aynı ortamlarda bulunuyoruz ama yüzüme bakamıyor.

0|0
    0|0
    • erkeğin cevabı da yerlerde sürünüyormuş..neyse:)

• erkek deme ona tüm erkek türü aşağılanmış oluyor :D

• kızları da aşağılamamak için kız da diyemiyoruz bu beyfendiye, diyecek kelime akacak mecra bulamadım bak şimdi

• Her ne olursa olsun ne kadar sevsemde ailesini düşünürüm çocuklarını düşünürüm. Onlara vereceğim acıyı, mutsuzluğu düşünürüm. Vazgeçerim.

0|0
    0|0
    • ama iki taraf da birbirini seviyorsa, sevenler de acı çekmiş olmayacak mı uzak durursanız

• Belki de mutsuz olmamın tek nedeni kendimden önce diğer insanları düşünmem oluyor.

• Bunu yaşadım...Zor bir durumdu. Ne kadar iki taraf da çırpınsa bir şekilde işler yolunda gitmiyor eninde sonunda. Ama amaç aşksa kimin aşkından kime ne diyorum? Birisine aşık olmak onun sahibi olmak değildir ki...

0|0
    0|0
  • Tanıştığımdan 1 gün sonra boşandı benle ilgisi yoktu yani ama olmadı yapamadık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...