Sarkı yaptım panpisler nasıl olmus? (Android marketteki bilinmeyen uygulamalar)

Öncelikle herkeze merhabalar..

Bu soruyu yapmamdaki tek neden MagicPiano, AutoRap ve RapWars gibi Android uygulamalarını tanıtmak. Ve biraz da kendi yaptıgım sacmalıkları size dinlettirmek.

Piano ve rap duydugunuz gibi kacmayın hemen! Durun, inanın cok begeneceksiniz.

Özellikle AutoRap`e bayılacaksınız. Rap sevmeseniz bile..

Önce MagicPiano`dan baslamak istiyorum. Iste akıllı telefon aracılıgıyla yaptıgım sarkılar;

1. link

2. link

3. link

4. link

Piyano sevip te calamayan kisiler icin harikulade bir fırsat. Sahsen ben cok büyük keyif aldım bu oyunu oynarken. Oyun diyorum cünkü bu bir oyun! Google Play Store`da MagicPiano yazarsanız karsınıza cıkar.

Kendinizi bir piyanist gibi hissettirecek kadar etkili. bu dinlediginiz sarkıların sesleri normal oyun icerisindeyken böyle degil. Daha gercekci ve daha saglam notalar geliyor kulaga..

Veeee.. Gelelim AutoRap`e.

Dostum bir oyun bu kadar mı güzel olur? Gülmekten yerlere seriliyorum yahu.. Rap yapmanıza veya söylemenize gerek yok. Rap sevmenize de gerek yok.

Rap sevmeyenler bile indiriyor bu uygulamayı. Cünkü cok komik ve zevkli. Android marketteki yorumları okuyun bunun hakkında. Millet bayılıyor bu oyuna.

Yapmanız gereken tek sey konusmak. Telefonu agzınıza yaklastırıp rap yapmadan konusmak. Gerisini o ayarlıyor. Yapmak istediginiz beati siz seciyorsunuz ve gerisini ona bırakıyorsunuz.

Iste sizin icin birkac tane yaptım; (Ilk ikisi nasıl birsey oldugunu görün diye. Orada sadece konustum. Gerisini o yaptı. Ses efektleri, kelime tekrarları vs..)

1. link

2. link

Simdi ise icine biraz renk kattıgım sarkılar..

3. link

4. (Bu sarkıyı ablam icin yapmıstım. Kendisi Almanya`da egitim görüyor. Ona ithafen Almanca birseyler söyledim Rammstein sarkısından. :) Biraz Ing. biraz Alm. karıstırdım ne varsa.. Almancayı anlamaya calısmayın cünkü gercekten de sacmaladım. :) )

Herneyse, sarkı;

link

Güncellemeler:
Bunlar da diger sacmalıklarım;

1. link

2. link

Son olarak RapWars`ı tanıtmak istiyorum.

link

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...