Neden kadın kadını çekemez ?

ne zaman bir sevgilim olsa hep arkadaşlarım kötü olumsuz konuşuyor . birde kırıcı konuşuyorlar . salak gibi her defasında anlatıyorum . zaten bir şekilde öğreniyorlar .o çocuk seni almaz ,seni ne yapsın bırak onu vs vs . hepte dedikleri gibi oluyor haklı çıkıyorlar çok sinir oluyorum .şu an biri var hayatımda . onun içinde olmaz diyorlar . çok kırılıyorum . sevdiğim biri sonuçta . onla evlenmek istiyorum . hep olumsuz hep olumsuz bıktımm .

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kadın kadının kurdudur...

Ötesi yok tek cevap : "Kıskançlık"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu hayatta sana yön veren ailenden çok dostun olur çünkü herşeyini bilirler eğer kötü dostun olursa hayatın kötü gider ya da onlar öyle gösterir . Bülbül güle karga çöplüğe götürür

0|0
    0|0
  • Bosversene.. Karsindaki insani bizzat kendin tani... Bu insanla yola cikilir diyosan bence kimseyi cok takma tut birakma elini..

0|0
    0|0
  • Sizdeki bu çekememezlik. bizim yüzümüzden sizi çok önemli birşey yaptığımız için. ama hala öyle o ayrı.

0|0
    0|0
  • kadınların doğasındadır kıskançlık

0|0
    0|0
  • birbirlerini kıskanırlar

0|0
    0|0
  • Çünkü, onlar senin arkadaşların değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kıskançlıkta olabilir

seni doğru yola çekmeye çalışıyorda olabilir

1|0
    0|0
    • ne doğru yolu allahaşkına seni almaz demenin nesi iyi .

• iş ortamımdalar zten mecuren görüşüorum

• Mesafe koy araya

• Ne negatif arkadaslarin vaemis boyle,bunlar gercek dost değil..senin icin mutlu olcaklarina neler diorlar

0|0
    0|0
    • ayne yaa hep kırıcı hep olumsuz . zaten iş yerinden kızlar . arkadaş dediğim dostlarım değil

• Anlatma bence,sadece dostlarinla paylas

Yükleniyor...