Hesabı ödeyememek?Başınıza geldi mi hiç?

Hiç başınıza geldi mi? Sevgilinizle veya arkadaşlarınızla bir yemeğe çıktınız hesap fazla geldi sizde de bu kadar para yok.Arkadaşından isteyeceksin ama oda fazla para almamış yanına ne yapardınız veya naptınız bu durumlarda? :)

Güncellemeler:
Bende normalde yemekten çok cebimi düşünerek hareket ederim neyse efenim listeden uygun fiyatlı bir yemek söyledik garson dedi ya abicim çok uzun sürer o iftara yetişmez ben size iftar menüsü söylettireyim dedi tamam abi söyle bakalım :D neyse baya güzel yedik içtik hesap geldi 80 tl yani kişi başı 40 tl cebimde o kadar para vardı allahtan 41 lira dese veremezdim :D

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• benim erkk arkdsm olmaya calısan bir salak cebınde 8 lırayla gelmıs 2 kahve ıctık 4 lıradır en fazla dedı kahve ama bı geldı hesap 16 lıra :)) geldı bana dıo sende var mıben veririm sana diye ... hem para lafı yapıo hemde hesabını bılmıyo.. alllan saftiriği :))

0|0
    0|1
    • ahahahahha komikmiş ya :D :D 8 lirayla nasıl buluşmaya gelmiş ya ben yanımda 50 lira olsa tedirgin oluyom :D

• onu demeseydi iyiydi ama o anki çaresizliktendir :D

• ya bırak :D o laf bitirdi yemınle ya :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Öğrenciyken olmuştu bir kere benim yanımda para yoktu arkadaşta çanta değiştirriken cüzdanını almamış.Sürekli gittiğimiz biyerdi zaten ertesi gün ödemiştik.

0|1
    0|0
  • Başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • olmadı hiç

0|0
    0|0
  • Yemek yemedim önce cebime dikkat ederim. Bu yüzden hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • çok şükür hiç başıma gelmedi, gelseydi bulaşık yıkardım heralde napiyim :)

0|0
    0|0
  • bir tanıdığı arayacaksın gelecek.

yani kredi kartıda mı yok?

0|0
    0|1
  • Parama göre yerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eskiden çok korkardım ama yiyip içmeye başladığım üniversite yıllarında cebimde hep kredi kartı olduğu için sıkıntı olmadı çok şükür baya tuzlu hesapların üstesinden geldi :D Sonrasını babamla halletmek zorunda kaldık orası ayrı tabi

0|0
    0|0
  • birincisi kuru boktan yağ çıkmaz o yüzden cepte paran yoksa uçmayacan fazla velevki arkadaşın öküz çıktı yedikçe yedi limitleri zorladı ozamn da acil bir telefon gelmiş gibi yapıp kuzenlerinden birisini öldürüp cenazesi için acilen mekandan fıyacaksın

0|0
    0|0
  • Evet ustumde yeterli para yokken hesabin tahminimden fazla geldigi oldu bikac kez.. Kartimi biraktim adisyon imzaladim daha sonra odemeyi gonderdim...

0|0
    0|0
    • son cümleyi açsana biraz anlamdım :D yabancı kelimeler var :D

• :)) adamlara isyerimin kartini biraktim adisyona adimi vs yazip imzaladim daha sonra eksik miktari yolladim :)

• yemeği bilmem de zamanında kahvede çok kimlik bıraktık :)

0|0
    0|0
  • mutfak ne tarafda diye sorardım

0|0
    0|0
  • geldi

sonra veririm dedim

artık nasıl konusmussam adam inandı bana

harbiden sonra verdim

0|0
    0|0
    • ahahahah haykırdım ya :D :D demek ki yüzüne nur inmiş o sırada :D

• valla bilemem :)

ama olmadıgı içinde kimseden utanmadım o anda:)

Yükleniyor...