Neden herkes kendini düşünüyor?

bu dunyada bir sınavdayız herkes kendi iyiliği için ugrasıyor olunce kendinize nasıl baktınız ne kadar luks yasadınız ona bakıp mı cennete cehenneme koyacaklar..ben herseyden once baskasını dusunen insandan hiç bir zarar geleceğine inanmıyorum boyle bir toplumun cok guzel yerlerde olacagına inanıyorum gerek bu dunyada gerek ahirette..ama herkes kendini dusunuyor maalesef..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• çok derin düşünüyosun bu soruyu soran insanlar var mısevindirdi beni... ama ee soruya cevap dersen ... Bilemiyorum ...

0|1
    0|0
    • bnde bilmiyorum..

• zaman artık çok farkı ... Kötü belkide iyilikler yapıldı ama dönüş olmyınca herkez ya banane başlarından demeye başladı ...

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğru söylemişsin

0|1
    0|0
  • hadi gel felsefe yapalım biraz.. herkes kendini düşünür... anne ve baba evlat ister dünyaya birşey bırakma içgüdüsüiçin yani kendini tatmin eder.. arkadaşın vardır ya yanlız kalmamak için ya da zaman geçirmek vaya başka birşey ..işine gelmeyan birşeyi asla yapmazsn... yani dünyada rağmen türünde bir sevgi yoktur... tek var diyebileceğim efendimiz (s.a.v) in ümmetine olan sevgisi karşılıksızdır bunu da birçok şekilde görebilirsin..

0|1
    0|0
  • İnsanın kendini düşünmesi iç güdüsel bir şey.Sadece bunun dozunu belirleyebiliriz.Ama tamamen bu duyguyu yok etmek imkansız bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu sözünde kendimi buldum...

ben herseyden once baskasını dusunen insandan hiç bir zarar geleceğine inanmıyorum...

0|1
    0|0
  • Sende kendini düşünüyorsun bende öyle. herzaman böyledir. ha onun dışında yardım edilir birilerine ya da saygı gösterilir. dahasını kimse yapamaz. konuyu açmama gerek yok

0|0
    0|0
    • kendini dusunursun kardeşim orası oyle ama keyfi dusuncelerimiz var bir insanı mutlu etmek ya da birine yardım etmek kimseye zarar vermez faydası olur

• Dediğim gibi oda cevapta var. onu zaten çoğu insan yapar. demekki sana denk gelmemiş

Yükleniyor...