Öncelikle evli arkadaşlardan yorum almak istiyorum ( cıddı yorumlara ıhtıyacım var)tesekkurler

Nişanlımın anne ve babası ayrı. Bu yüzden evlenınce annesını yalnız bırakmak istemiyor.yalnız bırakmak olmaz ona katılıyorum ama bızım kendı evımız olsun annen bızımle kalsın dıyorum o da hazır ev varken kıra vermek ıstemıyor.aynı sey gıbı gozuksede ben farklı olur dıye dusunuyorum.en azından kendı evıme mısafır cagırdıgım gıbı cagıramam o evde.ılk sorum sızce bır ev kıralayıp annesının bızımle kalması mı yoksa kıra vermeden annesının evınde oturmak mı daha mantıklı? Ve ıkıncı sorum esımın annesı ıle oturmam sorunlara yol acar mı? yorumlarınız ıcın çok tesekkur ederım sımdıden

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kira vermeden annesinin sizinle kalması daha mantıklı

aynı şekilde seninde bir erkek çocuğun olursa

sende onunla ilerde kalırsın 20 sene sonrasınıda düşün

hem kiralar 500 lira az bir para değil

bu parayı ilerisi için biriktirirsiniz

tavsiyem anneyle iyi geçin nişanlını o yetiştirdi

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya istediğin gibi evliliğin tadını çıkaramazsın cinsel hayat zorlaşabilir kaldı ki yeni evlisin..

ya annesinin evine yerleşmeniz yine o evin sahibi annesi olur rhat olamazsın ama sizin bir eviniz olsa o gelse istediğin gibi misafir çağırırsın sen onun evinde izin isteye isteye çağırırsın..

ya bide şöyle bir söz var ev ev üstüne olmaz diye seçim sizin hanımefendi..

0|0
    1|1
  • Öncelikle kocanla çok rahat vakit geçiremezsin annesinin evde bulunduğundan bence kiraya çıkın çünkü rahatlık ve bagımsızlık çok çok önemli biz nevadada yaşıyoruz hiç sorun yok karımla

1|0
    0|1
  • Eşinizin annesinin evine yakın hatta mümkünse aynı apartmanda bir eve kiraya çıkmak en mantıklısı eğer eşinizde ikna olursa

0|0
    0|0
  • Annesinin evinde yaşamaya devam ederseniz. İster istemez ona ait olursunuz. Ama kira ödemeye de gerek yok. Bu durumda üçünüz konuşun ve evi satmaya karar verin. Üçünüz de parayla yeni bir ev alın ve ev ufak olmasın. Oraya yerleşin. Böylece başkasının çatısı altında yaşamazsınız veya da kira ödemezsiniz.

0|0
    0|0

• Sorun cikar

Nisanlin annesini birakmamali

1|0
    0|0
  • aynı apartmandan filan ev şeedin bence

0|0
    0|0
  • bence mutlu olamazsın .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ev üstüne ev olmaz demişler, kaldı ki o yaşı ve mevkisi itibariyle ( yani eşinin annesi :) ) sende onun eşi olman haliyle evin hanımı olma durumunun kendinde olduğunu düşüneceksiniz, çünkü illa ki evle ilgili her konuya ortak yaklaşamayacaksınız, ve bu nokta da ister ister tartışmalar çıkacak. Ve siz sonuçta 2 tane bayansınız, ben 2 erkeğin çok daha rahat aynı evde yaşayabileceğine inanıyorum, bayanlar açısından biraz daha zor oluyor bu bana kalırsa. Sen düşünüp kararını vereceksin tabi ki bunun, ama zorunlu ihtiyaç durumu harici ben böyle bir durum istemezdim açıkcası..

0|0
    0|1
  • ne olursa olsun sakın annesiyle birlikte oturmayın sonu pişmanlıktır, o kadar istiyosa yakın oturun

0|0
    1|1
  • Bence yapmayın böyle bir şey ayrı eviniz olsun

0|0
    1|1
  • Ölsem eşimin annesiyle oturmam

0|0
    1|0
Yükleniyor...