Kimselerin olmadığı bir sokağın sonunda bir spor araba duruyor, anahtarı üstünde arabayı kaçırır mısınız?

Kimselerin olmadığı bir sokağın sonunda bir spor araba duruyor arabanın anahtarı üstünde siz arabayı kaçırırmıydınız ?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• gta mı oynuyoruz kardeş adamı naparlar biliyomusun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sorduğun kabahat kaçırırım asdfg :D

0|1
    0|0
  • kaçırsan ne haltına yarıcak hemen parçalatıp parasınımı yicen :D

0|1
    0|0
  • Kesin ailem beni zengin bir aileye evlatlik verip bu spor arabayi aldi ve özür dilemek icin boyle bir supriz yaptilar 😍

0|0
    0|0
  • Vurur kacardim baskasi calsin diye :D

0|0
    0|1
  • kaçırmazdım işim olmaz öyle şeylerle

0|1
    0|0
  • cebimde olduğuna göre kaçırmama gerek yok .s

0|0
    0|1
  • İşim gücüm yok bir de araba mı çalacağım ? Pehh.. Uğraşamam.

0|0
    0|1
  • Hayir

0|0
    0|1
  • Hayır

0|0
    0|1
  • Haram olan şey beni ilgilendirmez anahtarının üzerinde olması benm için bişey ifade etmezdi...

0|0
    0|0
  • tenezzül etmem

0|0
    0|0
  • durduk yere başına iş al aman uzak olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hakederek kazanmadığım hiçbir şeye dokunmam ;) Ayarıca akılı insan bir düşünür olan kamera şakası mı yoksa başka bit yeniğimi var diye dimi

0|1
    0|0
  • kaçırmam işte çünkü ben balık yemeyi değil tutmayı öğrendim. o arabayı öyle ıssız bir sokağa hangi salak parketmiş öğrenmek için pısarım biyere gelince bayıltır öyle kaçırırım adam için de servetini fidye isterim

0|2
    0|0
  • Neme lazım canım araç terkedilmiş elbette bir boku çıkar o bok ta bana bulaşır işin yoksa uğraş dur...

0|0
    0|0
  • 2 3 tur atarım aynı yere bırakırım tekrar hatta benzin parasını bıle ılıstırırım maksat arabayla gezme :)

0|1
    0|0
  • Kaçırma derken biraz sürüp geri bırakabilirim :D

0|1
    0|0
  • Öyle her arabayı kaçıramam çalmaya değer bişey olmalı ki yakalanınca en azndan anlayışla karşılansın

0|0
    0|0
  • Açardım MK tabikide o bir güzel cilalanıp satardım

0|1
    0|0
  • Mobese vardır dokunmam :P

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayır tabiki