Bugün Kralımız Burak Yılmaz'ın doğumgününü kutlamak ister misiniz?

Galatasarayımızın bir tanesi,aslan yüreklisi,en iyilerinden,en yakışıklılarından Burak Yılmaz''ımızın 28. doğum günü bugün..

Tüm Galatasaraylılara selamlar,sevgiler,iyi ki doğdun Kral,iyi ki bizimlesin,beraber daha nice senelere...<3

link

Siz ne söylemek istiyorsunuz? Lütfen Burağımız için +5 !

Güncellemeler:
link buda pastamız,olmayan mumları hepiniz üfleyin <3

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• iyiki bizimlesin Kral

4|0
    0|0
  • Seneye başka bir klübe gidip bir maçta gs'ye 2 gol atsa ondan kötüsü olmayacak belkide edilmedik küfür kalmayacak onun için bu laflar samımı gelmedi kutlamıyorum doğduysa bize mi doğdu mk banane .

0|1
    3|0
    • sanmıyorum,bu dediğin gerçek olsa ben yine gurur duyarım bu genelleme yanlış oldu bence,sonuçta bir zamanlar bizim oyuncumuzdu diyeceğiz...

• Emre belözoğlu gs'De parladı şuan fenerde ama en çok küfür yiyen o .. sen etmeye bilirsin ama gslilerin azımsanmayacak bir kısmı heriften nefret edıyor .

• eh..haklısın tabi dedim ya..genelleme yapmak yanlış ama emreyi bende sevmem çünkü biliyorduk ki fenerliydi zaten..bir tanıdığım emrenin çocukluk arkı o da bana söylemişti hasta fbliydi diye uzak diye gsye gitmek zorunda kaldı..bir nevi ilkan karamanı düşün

• Burağın doğum gününü kutlarken düştüm daha doğrusu kendimi yere attım ^^ , çok kaliteli bir forvet ama atılacak golleri atamazken,zor pozisyonları gole çeviriyor neysem kutlu olsun ^^

2|0
    2|0
  • doğum günü hediyesi olarak kendini yere atan ördek hediye edebiliriz

doğum günü kutlu olsun

0|0
    2|0
  • O kazmayi srvmeyenlere eksi vermissin hep

2|2
    4|0
  • Mutlu nice yaşlara..

4|0
    0|0