Üniversitede Sınıfta Kaldım Tekrar 1. Sınıfı Okuyacağım Ne Önerirsiniz ? :)

Arkadaşlar ben bu sene ailemin işi ve okulumu aynı anda götüremedim ve sınıfta kaldım üstümde işlerle ilgili çok sorumluluklar var ve maddi olarak çok iyiyiz lüks bir hayat yaşıyoruz ortam araba hepsinin en kralı var ama yaşam tarzı olarak ilk sene kimseyle arkadaş olamadım biraz şımarık yetiştirildim şimdi yeniden başlayacağım ve okula hep yeniler gelecek özellikle kızlar onlarla nasıl iletişim kurabilirim bir önceki seneden kalmam onlarla daha mı kolay sohbet kurmamı sağlar nasıl insanlarla kaynaşabilirim ? Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen daha kıdemli olacaksın neticede. Tabiki bu sana artı getirir. Ama ailenin durumundan cart curt fazla bahsetme çok itici.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani canım bana biraz yol gösterirmisin öğütlerin neler ?

• Bak kimseyi ilgilendirmez senin ailenin bankadaki paraları. Böyle gösteriş gibi araba cart curt bence çok komik. Daha yaşın kaç ki?! Sen asla parayla alakalı konulara girme. Misal arkadaşlarınızla biyere gittiniz la ben öderim moduna girme. Alçak gönüllü ol. Zaten okula yeni gelenlerin hepsi arkadaş edinmeye çalışacak sen bilen biri olarak daha şanslısın yeni arkadaşlar edinebilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• pentin cevabını vermiş zaten :) ayrıca böyle bir çaba içine girmen de birşey :)

0|0
    0|0
  • Tembel , çalışsaydın .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her şey için daha çok çalış, hepsi olur.

0|0
    0|0
  • huylu huyundan vaz geçmez derler. umarım değişirsin özellikle şımarıklık konusunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...