Mac Fit hakkında spor salonuna gidenler bakabilir mi?

darkblue2
merhaba arkadaşlar spora başlamayı düşünüyorum burada mac fit var yakın olarak oraya başlamayı düşünüyorum ama hocaları ders satarak para kazandığını duydum bu yüzden ders almayanlarla ilgilenmediğini duydum sonuçta ilk kez bir spor salonuna kayıt olacağım bu yüzden aletleri kullanmayı bilmediğimi düşünürsek nasıl bir politika izleyecekler
ilk ayımda bana aletlerin kullanımı öğretilecek mi yoksa gir içeri çalış öğrenirsin havasımı olacak :D bilgi alabilirsem ne mutlu
Güncellemeler
+1 yıl
birde mac fitler sadece internetten mi kayıt alıyor
Mac Fit hakkında spor salonuna gidenler bakabilir mi?