Kapat

Sevgilinizle düğün konusunda fikir çatışması yaşarsanız, bunu nasıl çözersiniz?

Diyelim ki sevgilinizle böyle bir çatışma yaşıyorsunuz... mesela siz illa şaşalı düğün istiyorsunuz, o sadece bir nikahla bitirmek istiyor işi, ya da siz sadece bir nikah istiyorsunuz o da şaşalı bir düğün istiyor ama sevgiliniz kesinlikle orta yolu da kabul etmiyor, illa benim dediğim olsun diyor... bu durumda naparsınız? sırf bu yüzden ayrılır mısınız? yani düğün sizin için ne kadar önemli? benim şahsen sevgilim yok yalnız düğünlerden takıntılı bir şekilde nefret ediyorum, o yüzden soruyorum bu soruyu ...

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de sevgilim yok. Düğünleri severim ama yalnız akraba ve arkadaşlarımın düğünlerinde rahat ederim. Sevgilimle böyle tartışmamız olsa işi kabarmadan çözmeye çalışırdım. Ona öyle bir düğün programı hazırlardım ki bence o da kabul ederidi. Eğer illaki düğün olmasın yalnız nikah olsun diyorsa, yapıcak birşey yok. Ama sevdiğim kız beni gerçekten seviyorsa buna izin verir. Zaten düğün her insan için 1 kere olur (defalarca evlenenler hariç :D), ondan da vazgeçmek iyi olmaz. Ailelerimize konuşurdum meseleyi. Onlar da yardımcı olurdu. Ben düğün istiyom ya :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• eğer her zaman fikrimi alıyorsa bana danısıyorsa sadece düğün konusunda anlasamamıssak bir bildiği vardır deyip onun dediğini kabul ederim . ama herzaman bunu yapıyorsa bir durup düsünmek gerek bu evlilik neree gider diye

0|1
    0|0
    • tabi canım sadece düğün konusunda öbür türlü bencillik olur tabi bu, her zaman tek tarafın dediği olmaz...

• vay be millet buldu da bunuyor demek ki, neyse inş karşına kıymetini bilen biri çıkar...

• ins canım :)

• bendede o sorun var dugun yapmayalm nikahtn evlenelim o parayla evimize bsy alırız ya da balayına eklerız dıyorum yok ılla yapılcakmıs :D

0|1
    0|0
    • helal sana be, helal olsun gerçekten, alnından şlap diye öpmek istiyorum :) inş bana da senin gibi bir kız dek gelir inş yarabbi :)) aynen ben de öyle düşünüyorum, 3 yıldızlı bir balayı yapılacağına o gereksiz masraflara verilecek olan parayla 5 yıldızlı bir balayı yapılır ya da eşya alınır çok doğru aynı kafadanız, bunu söyleyince de işte pinti olursun ne alakası varsa :)

• lütfen ya yok mu sağda solda senin gibi birisi :(( çok mantıklı bir kızsın gerçekten :)

• tesekkr ederim vardır vardır...

• Duygu sömürüsü yap :)

0|0
    0|0
    • kız olsa yaparım valla düğünden kaçmak için her yol mübah :)

• allahtan aynı fikirdeyiz sevgilimle

ama farklı fikirde olacak olsaydık her ikisini de yapardık sade nikahı önce yapardık ardında şaşalı düğünü..

gerçi ne gerekse şaşalı maşalı düğün müğün

0|0
    0|0
  • bu durumda sen olmayacak diye diretmiş oluyosun orta yolu da bulmuyosun çok ayıppp hiç tasrif etmiyorum ;D

0|0
    0|0
  • Burada Türklüğümü devreye sokar çeneye vururum o düğün yapılacak arkadaş falan :D

0|0
    0|0
    • Allah senin gibi bir kız nasip etmesin bana, Allah esirgesin düşman başına :)))

• aynı düşüncede biriyle olucağım için ... demekki düşmanların baya çok

• benim dediğim olacak der işi çözerim

0|0
    0|0
  • ben sahsen dügün istemiyorum ama evlenecegim kişi illa dügün isterse cebine güveniyorsa yapsın benim evimden ihtiyaclarımdan kısmasın takılan takıları da istemesin memnun olmayacagım bir dügün için ne takılarımdan ne de diger ihtiyaclarımdan olup kısıtlanmak istemem..

0|1
    0|0
    • şimdi takılar ayrı onlar gelinin hakkı ama düğün çok gereksiz...

• gizli oldugumu unutmusum :))

• valla açıkçası bakmadım tam detaylı bilmiyorum kimseye arkadaşlık teklifi göndermediğim için gizli olduğun için gönderemeyecem zannettim :) valla sıkılıyorum bazen siteden düzgün bir adam olsa da konuşsam diyorum, geçen bir azeri kardeşimizi ekledim, biraz aktif olmak lazım sitede sadece soru cevap ta bir yere kadar sıkıyor biraz da ortam yapmak lazım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer sen erkeksen

yapacağın en mantıklı hareketler şunlar:

1) nikahtan vazgeçeceksin, atacaksın yüzüğü ve bir daha görmeyeceksin sevgilini.

2) sen nasıl istersen hayatım diyeceksin.

sevgilinden vazgeçmeye niyetin yoksa 2 şıkkı uygulamaktan da başka çaren yok. çünkü 100 yaşına da gelsen başına kakılacak bir durumla karşı karşıyasın :)

0|1
    0|0
  • bende düğünlerden nefret ediyorum her anlamda saçma geliyo yemişim takısını ! düğüne yapıcağım masrafla 1 aylık balayına çıkarım daha iyi ama gelde anlat . sevgilin tamam dese ailesi tutturur benim bir kızım var diye . mecbur seviyosan katlancan bir güne. ama alkol şart :))

0|1
    0|0
    • bu masrafı alkol kurtarmaz hacı morfinden aşağısı kurtarmaz bence :)

• Konuşup çözmeye çalışırdım...

0|1
    0|0
  • Ben de hiç önemsemem ama illa öyle mutlu olacaksa bir şeyler yapmaya çalışırdım.

0|1
    0|0
  • ailelere bırakırım. :D

0|1
    0|0
    • topu taca attın şimdi :)

• hacı ortada şuan fol yok yumurta yok ama düğün delisi biriyle evlenmek istemem çok gereksiz bişey bence, evet olursa da en fazla dini şekilde düğün yapılmasını isterim :)

• zamana bırak iyice araştır o zaman ;)

• der evde kalırsın..

evde kalan kızlar grubuna seni uğurluyoruz.. :D

orta yolu bul nedir bu inat :D düğünde annenin babanın gittiği takılar gelcek sana o takılar kötü gününde sana yardımcı olcak nedir bu sadece nikah ya söle göbecikler atarsın oh mis çok tv etkisinde kalmışın sen..

0|0
    0|0
  • haydar dümenin yolunu tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...