Mesaj atmıyor neden?

Arkadaşlar dün tam 1 ay oldu ayrılalı. 2 senelik bir ilişkiydi. ayrıldıktan sonra Sürekli mesaj atıyodu 1 gün atmasa diğer gün mutlaka atıyordu. Tabi ben cevap vermiyodum istesemde veremem zaten ne kontor var ne sms. En son 3 gün önce attı bir sürü bizle ilgili unutamam seni hala seviyorum falan filan. Ondan sonra hiç atmadı . Sizce neden ? Cevap vermiyorum diye mi yoksa başkalarıyla mı konuşuyodur. Ben atmam çünkü attığım bir harfi bile haketmiyo ama ben salak gibi hala seviyorum onu ama bir okadar da soğudum bende bilmiyorum karmaşık duygular içerisindeyim . Sizce neden atmıyor? lüftfen düzgün bir cevap verin.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzelim siz daha ayrılmamışsınız, ayrıldığınızı sanıyorsunuz. Daha çooook sürer bu ayrılma ayrılamama durumları...

Çocukluk etmeyin, gereksiz tripler atmayın birbirinize seviyorsanız birbirinizi tadını çıkarın.

0|0
    0|0
    • Bu sefer bitti. Ben hiç yazmıyorum sürekli o yazıyor . Hiç bu kadar ayrı kalmamıştık. Benm açımdan bitti tamamen. Ama o artık yazmıyor .

• yaptığı şeyden sonra sevmek yetmiyo ki .

• Bazı şeyler vardır, şiddet uygulamak, çok ağır hakaret etmek gibi asla affedilmeyecek şeyler. Ama eğer öyle kıskançlık meseleleri ise affedersin gider uzatmaya değmez be ablacım.

• yüz verme zamana burak ona atma sende

0|0
    0|0
  • Ayrilmissiniz iste nerdeyse 1 ay olmus okadar atmasi bile suc daha neden atsin ?

0|0
    0|0
    • benim için bu ilişki bitti ama hala seviyorum. Ama beraber oluncada olmaz artık. Seni bırakmıcam diyodu atryıdou sürekli . Ama artık atmıyor.

• Eh mutlak son .madem olmaz diyorsun artik en iyisi olmuş bosver kuzum

• sizin için game over

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla başka numaraya mesaj atmış, sonra o numaranın sahibi bir kızmış, bakmış senin ex acı çekiyor, teselli edeyim şunu demiş sonra kaynaşmışlar huahuahua:D

0|0
    0|0
    • çok güldüm anlatamam yani..

Kızlar Ne Diyor 2

• başkasını bulmuş :D

0|0
    0|1
    • Emin misin.

• inanasım gelmiyor ama koca bir 2 sene geçmişin var.

• inanasın gelmiyorsa veyada soruna karşılık verilen cevaplara garp garp soru soracaksan cocuqun yanına qt ona sor ya da izle

• Neden ayrıldınız

0|0
    0|0
    • Özel biraz

• Madem bitirdin istemiyosun artık neden hala mesaj bekliyosun ondan bırak ne yapıyosa yapsın hayatından uzaklaştır onu hattını falan değiştir mesela. Attığı mesajlar hep duygu sömürüsü inanma kanma artık şunaaa

• Bi insanı hayatından silmek çok zor. Ne yapsam ne kadar eğlensem kimle konuşsam hep o var. 1 ay oldu bu sefer bitti dedim. Ve evet bitti gerçekten ama çıkmıyo aklımdan. Başkasıyla ne kadr konuşsam yinede o var silemiyorum.

Yükleniyor...