Hiç sevgilinize göndereceğiniz mesajı yanlışlıkla annenize babanıza veya arkadasınıza attınız mı ?

gecen gün babama gönderdim bide seni cok seviyorum hayatm yazan mesajı sonradan bizim kızlardan birine attım diye kıvırdım ama yedi mi bilmem..ne şekillere girdim ya öptüm deseydim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• seni çok seviyorum hayatımın anlamı canım babam deseydin sonradan az zeki ol :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben yaşadım çok kötü bişey insnaın bir an dalgınlığına geliyor ve atıveriyor :D

bende bir ara anneme atmıştım nasıl kıvırdığımı bilemedim kızmasından ziyade utanç verici :D

0|0
    0|0
  • çok alkolluyken birine saydırıp, bütün rehbere göndermek... sabah arayan herkese bir açıklama yapmak, baba değil bütün aile fertleri bütün akrabalar, arkadaşlar, eski sevgililer... unutulmaz bir tecrübeydi..))

0|0
    0|0
  • dikkat etmişimdir hep. ama ailemden bu konuda gizli saklı bir şey yapmadığım için rahatımdır.

0|0
    0|0
    • kız erkek farkı bizim ükemizde nasıl oluyo genelde biliyosun

• bunu diyeceğini biliyordum :D yapacak bir şey yok malesef.

• Yok olmadi ama dikkat etmekte fayda var :))

0|0
    0|0
  • sevgilimin mesajını kimseye göndermedim ama millete göndereceğim mesajı sevgilime çok gönderdim.

0|0
    0|0
  • oho çok :D

0|0
    0|0
  • evet ya. bir kere oldu. ardından o mesajı gormemesi içn en az 50 tane saçma sapan mesaj attım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşlarıma çok atarım hatta dalga geçerler bana olan aşkını söylemem kimseye merak etme diye :D

0|0
    0|0
  • direk telefonu alıp bakmışlardı :D daha yollamadan :D

0|0
    0|0
  • olmadı öyle bir şey

0|0
    0|0
  • Evet, oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...