Kapat

Hayatınız boyunca hiç uyuşturucu kullandınız'mı ?

Soru bazılarınızı kızdırabilir ama sormak istedim :)

Hiç uyuşturucu kullandınız'mı kullandıysanız hangisini tükettiniz? Ve kendinizi nasıl hissettiniz?

Güncellemeler:
Narkotik rıca ettim sorim dedim :D

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben hiç uyuşmadım =7

0|0
    0|0
    • ilk deneyimim inception filminden esinlenerek olmuştu. internette dolanıyordum, amsterdamı çok tamah ettiler, o sıralar schengen vizem de vardı. gittim ve tattım. türkiyede getirecektim ama bozulma olasılığı olduğu için getirmedim. gümrükten getirme şansı yakalarsam ülkeye sokacağım.

benim şu sıralar dimetiltriptamin e ilgim var. araştırıyorum, sırf bunun için ülke gezerim.

• uyuşturucu ticareti 188/3 maddesinden yargılar oldular.. anlaşılan mantarın kafası hoşuna gitmiş :)) ülkeye sokacağına tohumunu al kendin ufak bir akvaryum serası kur evine.. ((:

• onu ben de düşündüm ama evim bunun için uygun değil. çocuklar var. zor. kişisel ihtiyaç diyebiliriz. bu ülkeye gelen ve ülkeden giden kanunlara göre hareket etmeyi sevmiyorum.keyfimin ve ruh halimin ittiği duruma bağlı her şey.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• hayır kullanmadım

0|0
    0|1
  • Sigara bile kullanmadim

0|0
    0|0
  • narkoz geçerlimi :)

0|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • ecstacy kullanmışlığım oldu. magic mushroom kafası var bir de.

0|0
    0|1
    • ahanda papikci hatun.. dfdsffdffds mantarı duydun mu? tükettin mi?

• uyuşturucu ticareti 188/3 maddesinden yargılar oldular.. anlaşılan mantarın kafası hoşuna gitmiş :)) ülkeye sokacağına tohumunu al kendin ufak bir akvaryum serası kur evine.. ((:

• sanki biz ülkenin kanunlarına göre hareket etmeyi çok seviyoruz ya da seviyorduk çünkü artık tamamen legalim.. yoksa ben burada şu muhabbeti yapacaktım tor dahi kullansam imkanı yokkkkkkk çok zordu ama dediğim gibi artık sıkıntım yok rahatım.. şunuda unutma sefasının tatlılığı kadar cefasının acılığı var.. bir de şunu unutma devlet her zmn 18 yaşında.. (:

• hayır kullanmadım

0|0
    0|0
  • aslaa.. jkulllnmadm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayır kullanmadım kullanmamda

0|0
    0|0
  • Kullanmadım.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Oldu ewt ozellikle yurt disi ziyaretlerimde, gerci ulkemizde ayni artik . neyi merak ediyorsun ? Tavsiye flansa sacmaliyor olursun :)

0|0
    0|0
    • Bence soruyu birde normal kafayla oku :)

• Madde ismi ve kafasinin nasil oldugunu sormussun bu tavsiye degilde nedir arkadasim :) orucluyum merak etme kafam yerinde ;) sen bir ifade etmeyi ogren kendini once:) sen idoser flan kullan bak enazindan madde kullanmadan kafani guzel yapiyor uyar sana ;)

• Tamam sensin kardeş :)

• hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • Merhaba Memocan

En fazla bali çektik, tiner çektik

O da okulda Resim iş derslerinde, mecburen..

Balinin kokusu öyle bir hale getirirdi ki sınıfta

Herkesin elinde bali

Ulan hayvan karı o yaşta o kadar daracık sınıfta o kadar çocuğun elinde bali olur mu hiç

Ne kadar arızalı adamlar var bana hoca oldular

0|0
    0|0
  • Bu sigara b.k brader :)) mlleti paket ettirme sonra :D

0|0
    0|0
  • ne diyeyim bilemedim:)

0|0
    0|0
  • Kullandım. İyi bir şey mi hayır değil.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç denemedim denememde.

0|0
    0|0
  • kolanya içtim

0|0
    0|0
  • Minoset Plus falan kullandım. Yani cevabım evet.

0|0
    0|0
  • Kullanmadım ve asla kullanmam. Tövbe

0|0
    0|0
  • kullanmadım müptezelmiyiz lan biz

0|0
    0|0
    • Aranızda müptezel var'mı demedim zaten :)

• tamam reis kusura bakma bıdahakıne oyle deriz

• Müptezel dediğin yokluğunda her türlü yola baş koyandır.. Müptela daha sevimli masumdur, alışkanlıktır öyle boş bir bilgi paylaştım :))

Yükleniyor...