Kendiniz için Neler Yaparsınız?:) Paylaşalım mı?:)

Merhaba arkadaşlar şu sıralar kişisel gelişime kafayı takmış durumdayım. Tavsiyelerinizi merak etmekteyim. ..

nasıl besleniyorsunuz? (ve mesela tavsiye ettiğiniz doyurucu tarifler, gıdalar var mı?)

hangi spor dalları ile ilgileniyorsunuz? (peki üye olduğunuz spor salonu, kulüp varsa tavsiye eder misiniz?)

hangi hobilerle uğraşıyor ve eğitiminize de katkısı olduğunu düşünüyorsunuz?

tavsiye ettiğiniz kitaplar ve internet siteleri varsa nelerdir?

kişisel bakımınız için ilginç bilinmeyen yöntemler varsa , paylaşır mısınız?:)

Güncellemeler:
son zamanlarda dansa merak saldım. imkanım olmadığı için youtube'den Just Dance videolarını indirip aynılarını yapmaya çalışıyorum. bunun hem eğlenceli hemdes por niyetine faydalı olduğunu düşünüyorum.

:)) maksat paylaşmak arkadaşlar bu kadar soruyla amacım sorguya çekmek değil, bilakis aklınıza hemen gelsin diye yazdım=)

+++beraber birbirimizi bilinçlendirelim ;) bu güzel ülkenin geleceği bizleriz nede olsa=)+++

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Günde 5 & 6 öğün yiyorum. Protein & Karbonhidrat ağırlıklı.

Fitness, yüzme ve bisikletle ilgileniyorum.

Müzikle uğraşmaktan zevk alıyorum. Eğitimimden ayrı.

Jack London - Deniz Kurdu

Yeterince uyumak, düzenli beslenmek ve spor benim için yeterli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kişisel gelişime ben de sarmıştım bir ara anladım ki hepsi aynı artık tiksiniyorum

nasıl beğeniyorsunuzlar güzel ama onlara da çok takmamak lazım karataylar,marankiler, saraçoğlular

oryantringçiyim şiddetle tavsiye ediyorum üniversiteye gidiyorsanız okulnuzda vardır yoksa da ilnizde başka bir üniversitenin takımı vardır sizi rahalatır bu spor kendileri koşarak hedef bulma anlamına gelir

şurdan bir oryantringçi nasıldır diye bakabilirsin

link

bu da federasyonun sitesi

link

0|0
    0|0
  • Günde 2 öğün ve kahvaltı şeklinde besleniyorum... İş hayatı ev derken koşturmaca günlerimiz geçiyor...

0|0
    0|0
  • valla kendi çapımda vucut çalışıyorum haricine ayıracak ne zamanım nede param var

0|0
    0|0
  • ben bütün bu saydıklarını sorguda federallere bile anlatmadım be tc kimlik no'Mu vereyim daha iyi :)

1|0
    0|0
  • Paylaşalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...