Ey aşk sen ne zaman benim kapımı çalacan

merhaba kardeşlerim benim bir derdim var Şu an 12, sınıf oldum ve birçok arkadaşımın 5 tane 10 tane sevgilisi oldu ve ben öyle olmasını istemiyorum ben aşk adamıyım her zaman karşıma ciddi birisi çıksın ve ciddi ciddi takılalım evliliğe kadar gitsin bizim beraberliğimiz istedim beğendiğim dahada doğrusu hayran kaldığım çoğu kızla beynimde evlilik planalrı kurdum ve bu şekildede hep kaybettim neyse gelelim asıl meseleye arkadaşalr benim şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı diyebilirim yani şu şekilde oldu bir tane netten tanıştığım kız vardı biraz çıktık falan kıza yalan söylemiştim o zamanalr 10, sınıfa gidiyordum ve kıza 11 , sınıfa gidiyorum demiştim o kızda 11, sınıfa gidiyordu o zamanlar biraz konuştuk kız bana tel numarasını verdi mesaj at falan dedi beklettim atmadım sorna tekrar gönderdi bir kez daha göndereyimde belki mesaj atarsın dedi bende ikinci gönderdiğinden bir gün sonra flana mesaj attım konuştuk biraz sonra kzı benim 10, sınıfa gittiğimi öğrendi ayrıldık ikincisine gelelim 11, sınıfa giderken yani bu 2012 yılının aralık ayında bir kız oldu onunla 3 hafta akdar çıktık kız 9, sınıfa gidiyordu ve söyledikelri konuştukalrı kafama çok saçma geliyordu sıkılıyordum soğuk davrandım ve ayrıldık kendimde çok istemiştim ayrılmayı ha şimdi soruya gelelim arkadaşalr sizce bende anormallik var mışimdiye kadar 5-8 tane sevgilimin olması gerekirmiydi yoksa normalmi yaşadığım çevre çok küçük bir çevre 15 binlik bir ilçede yaşıyorum ve herşey anında duyuluyor ileridede arkamdan lan 10-15 kızla dolaşmış bir puştun bişri laflar edilmesini istemiyorum hali hazırda arkasından bu şekidle konuşulan abilerimiz var ve ilçede hiç hürmet edilmiyor ne kaliteliş bir çevresi var ne sevip sayanı sadece kendine yakın bir kaç arkadaşı var onlardan olmamak için ben herşeyi üniversiteye bırakamyı düşündüm sizce ben ne durumdayım ha bu arada teklif ettiğim şimdiye kadar 4 kız oldu ilki 6, sınıfta ve 4, sınıfta çocukken sınıf arkadaşıma ikincisi 9, sınıfta hayran kaldığım ve aşık olduğum kıza 3, ilkokul 7, sınıftan 10, sınıfa kadar hep ilgimi çeken ve bu ilginin 9, sınıftaki kızın reddetmesiyle aşka dönüştüğü kız ve 4, sü o ilk bahsettiğim çıktığım kız telefon umarasını falan veren diğer kızlamnasıl çıkmaa başaldın derseniz arkadaşım ben okulda yokken haleltmiş ayarlamış 3 gün bursaya gezmeey gitmiştim o arada yapmış ALAY KONUSU ETMEDEN ADAM GİBİ CEVAP LÜTFEN ARKADAŞLAR

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...