Tanışmak için nasıl adım atarsınız?

İlk muhabbet olarak yanına gıdıp ne dersınız ya da kız ısenız bir erkegın ne demesını beklersınız ?! (denıycem)

Güncellemeler:
KIZLAR artık bir muhabbete nasıl baslamalıyım kesın ve net bı cevap verın zaman gecıyor :D

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• merhaba de

0|0
    0|0
    • 5-6 defa denedım olmadı baska bısey demem lazım :D

• Neyse artık konu kilit oldu , o kıza bu dedıklerını falanmı gostersem napsam ya da sayfayı zorla begendırtıyım

• ahahh:D:d karar senınn artık:D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• tanıdıgın bı kızla tanıs bence :)

0|0
    0|0
    • çöp çataannn :)) yani Pezo Nanpa :D))

Nanpa ne guzel uydu la sana :D

• Bisey sorabilirsin sonra baska bisey daha ..laf lafi acar.zaten hoslandiysa bakisklarindan anlarsin :) Direk tanismak istersen ...Git yanina ve de ki...Bugün cok kiz gördüm ama sen gördügüm en güzeli sin de ..Etkilenicektir

0|0
    0|0
    • etkilenır bitarafları kalkar ve sonrada ılgılenmez boyle oluyor , daha sade ve etkıleyıcı bısey ? :)

• Kalksin kötü mü ..1233465758283490324 kizdan gittmissin ona sen en güzeli demissin etkilenmez mi ? off offf daha cok beklerin o zaman

• tamam denıycem ılk defa gercekten severek bı kıza bunu dıcem ıcın heyecan tavanda :::S :/

• yanına gelipte banle tanışmak isteyen erkekten bir hayır gelmez

0|0
    0|0
  • yataktan bahsederse biter ...

0|0
    0|2
  • ortak arkadaşlarla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba genç;

Tanımadığın bir kızla nasıl tanışırsın; tabiki yanına gitmezsin pat diye.

Ben sokakta gördüğüm karının kızın peşinde koşacak adam mıyım yav. Yok öyle bir şey benim kültürümde.

Allahu aleme dua ederim, beni karşılaştır eşim olacak olan gönül insanıyla diye..

O bir şekilde denk gelir..

Belli olmuyor bu işler...

Ama tabi millet şimdi sokakta arıyor aşkı; hatta buralarda bile arayan var

Geçen bir göbel gelmiş, abi diyor evlenecek kız arıyorum diyor

Simitçi, ayakkabıcı hep buraya geliyormuş karı kız bulmaya diyor..

Düşünün..

0|0
    0|1
  • ya dırek gıt merhaba de durumunu acıklayacak bı kac kelıme bul ya da cumle kısa olsun.. sonrası gelır bıyerde bsıeyler ıcmeyı ya da yururuyus yapmöayı teklıf edebılırsın.. sana kalmıs. ;)

0|0
    0|0
    • durumumu acıklıycak derken , senden hoslandım kız gel bısıler ıcelım , mı dıyım ?

• o dil olayından baya bı sonuc cıkarttım ama neyse gorucez sonucları buraya yazarım artık ne zaman bulursam o kızı tekrar!

• sorun yok beklerım özeldende mesaj atabılırsın elımden geldıgınce yardımcı olurum ;)

• Hiç bir kıza teklif etmişliğim yok, kimseyi de yoldan çevirmedim ama son günlerde böyle bir muzurluk yapmayı düşünüyorum. Son ana kadar ne söyleceğimi hiç düşünmem sanırım. Sende düşünme. Sal gitsin abisi.

0|0
    0|0
  • Karşılaştığım yere bağlı...

0|0
    0|0
    • sezlong da guneslenırken ? ne dersın ya da aksam sıtenın ıcınde bıyerde gordun nası baslarsın ?

• sitede yeni olup olmadığını sorarsın, sigara içtiğini biliyorsan paketi çıkarır isteyip istemediğini sorarsın. isterse genelde yakarsın sigarasını: kaldı ki reddetmeyip seninle içmeye başladıysa iletişim kurmaya sohbet etmeye açıktır.

• tamamda ben sigara kullanmıyorum yanı bı kız ıcınde baslamam :P

Yükleniyor...