Sorum kızlara, kayınvalide antipatinizin kaynağı ne?

kimse inkar etmesin tamamınıza yakınında kayınvalide antipatisi var. erkeklerin çoğu hanım köylü, çoğu ailelerinden özelliklede annelerinden koparılma çabasında. onlarca evli çift tanıyorum tamamına yakınında gelinler kayınvalidelerden nefret ediyorlar. koşulsuz şartsız bir nefret bu. tamamen önyargılı tanımadan ölçüp tartmadan. sadece sıfatından dolayı nefret ediyorlar. genç kızlar yetiştirilirken bunun aşılandığınıda biliyorum. ama şunu unutuyor herkes. o kızlarında erkek çocukları oluyor ileride ve aynısı başlarına geliyor. ne düşünüyorsunuz bu konuda? oylayın bakalım. objektif ve samimi olun lütfen

• Kayınvalidemle aramız çok iyi
    57% (4)0% (0)57% (4)Oy Ver
  • Kayınvalidemle aramız iyi
    29% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Kayınvalidemle aramız kötü
    14% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Kayınvalidemle aramız çok kötü
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|1

En İyi Kız Görüşü

• oğullarının turşusunu kurmak istiyorlar da ondan , oğulları en çok kendilerini sevsin isterler diğer bir ihtimale tahammül edemezler buda çatışmayı doğurur genelde gelin kısmı kazanır :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Erkek annelerinde gelinlerini ne kadar sevseler de oğullarını paylaşamama gibi bir durum var şimdi bunu kabul etmek lazım.Evlenmeden önce adam evlensin diye yırtınırlar evlenince de kıskanırlar bu ne saçma bir iş anlamıyorum evlendirme arkadaş o zaman..

1|0
    0|0
  • bir kadın sevdiği adamın annesini neden sevmesin ki? mutlaka vardır bir sebebi. (istisnalar da mutlaka vardır)

0|0
    0|0
  • tamam benim yok ama olan çoğu kişi tanıyorum anne kız gibiler bunu sizin gibi dışarıdan olaya bakanlar söylüyor onlar eskidendi.eskiden gerçekten kayınvalidelerin huyları nam salmıştı ve gelin ne görüyorsa oğlunun karısına ilerde aynısını yapıyordu o devri geçeli çok oldu

0|0
    0|0
    • farklı varyasyonlarla devrimizde de aynen geçerli. sadece yapılan kötülüklerin şekilleri farklı

• çok saçma ne faceden birbirlerini mi dürtüyorlar ne yapıyolar?! bizde çok kayınvalide var çokça da gelin var ana kız gibi geçiniyorlar

• Kayınvalidemle aramız çok iyi çokta seviyorum kendisini..

1|0
    0|0
  • senin agzin bu konudan fena yanmis gibi yazi yazmissin :-D

0|0
    0|0
    • benim yandı... sadece benimde değil çoğunun yanıyor ve bu sorun hiç bitmiyor

• benim gözlemlerime göre yukarıdada yazdığım gibi gelin kısmı bu masumluğu, iyiniyeti hiç tartmıyor. hak eden kesinlikle çoktur ama diğerleride hiç haketmeyip birebir aynı muameleye maruz kalıyor sırf bu sıfatlarından ötürü

• Bence genel konusuyorsun, gelinin de iyisi kötusu var, kayinvalidenin de iyisi kötusu var.

Insan in icinde olacak, buyuge saygi, veya kucuge saygi. Saygi olmayinca ne gelin olunur, ne kaynana olunur.

• katılıyorum bende anlam veremiyorum. kadıncağız iyi hoş ama gelin hoşnutt değil.. öyle şey olmaz. senin kocanı o büyütmüş yedirmiş içirmiş senin sevmesen dahi saygı duyman gerekir. eşini seviyorsan en azından

0|0
    0|0
  • BENIM KAYNANAMIN KENDI ANNEMDEN FARKI YTOK ONUN ICIN COK SEVIYORUM BENDE GELINIM OLURSA EGER COK III DAVRANIRIM BIRAZDA GELIN OLACAK KISIYE BAGLI KAYNANAIN TAVIRLARI

0|0
    0|0
  • BU SORUYU BİR DE kayınvalidelere sormalı :DD

0|0
    0|0
  • kıskançlık

0|0
    0|0
  • Kayınvalidemle aramız çok iyi

0|0
    0|0
  • Sevdiğim adamın annesi sevmemem için bir neden yok ..

0|0
    0|0
  • Gelinsavar olmalari yeterli bence.

0|0
    0|0
  • oğullarını kıskanıyorlar ondan

0|0
    0|0
  • kayınvalide iyiyse sevilir neden sevilmesin

0|0
    0|0
    • kime göre, neye göre iyi... ne yapsa yaranılmama durumu var gözlemlediğim

Erkekler Ne Diyor 1

• :) unutma sende bir gün kayin valide olucan sneide görücez ozaman demi kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr

0|1
    0|1
Yükleniyor...