Siz aldatılsanız ne yapardınız?

Geçen günlerde annemle oturduk eskilerden konuştuk. Bana babamın o*sunu anlattı. Telefonla konuşmuş kadınla. Kadın buna onunla ne zaman boşanıcaksın, biz birbirimizi seviyoruz, çekil aradan gibi laflar etmiş. Anlatırken bile içi parçalanıyordu. Ama biz varız diye boşanamamış. Ben böyle bir şey yaşasam dayanamazdım herhalde. Siz ne yapardınız?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Valide Hanımınıza hürmetler. Fakat siz ona daha çok sarılmalısınız. Bu fedakarlığı siz çocukları için yapmış. Sizin geleceğiniz için kendi gururunu ve kişiliğini ayaklar altına almış. Çaresizlik içerisinde içinde bulunduğu hayatın mahkumu olmayı kabul etmiş. Aynı evde bulunmak bir kenara - özür dileyerek söylüyorum - o adamla aynı yatağa girmek zorunda kalmış.

Annelik böyle kutsal bir meslektir. Yemez, yedirir. İçmez, içirir. İçi kan ağlar ama hala yavrusunu düşünür.

Endüstride çok sevdiğim bir ürün aklıma geldi. Gemilerin gövdesini korozyondan (paslanma) korumak için KURBAN ANOT adı verilen bir malzeme yerleştirilir. Kurban anot kendisinin yok olmasıyla geminin gövdesini korur. Annenizin yaptığı davranış da aynı budur. Kendisinden daha çok değer verdiği yavruları için kendi hayatını geri dönülmeyecek şekilde feda etmiştir.

Lütfen annenizin yaptığı şeyin farkına varın. Gidip elini öpün, ona sarılın. Yaptığı fedakarlığın boşa gitmediğini ona kanıtlayın ve harika bir yaşama sahip olun.

0|0
    0|0
    • Tam da dediğiniz gibi yapıyorum. Annem artık dayanacak gücünün kalmadığını ve boşanmak istediğini söyledi. Kesinlikle arkandayım dedim. Biz büyüdük artık onlara bağlı değiliz. Annemin istediği huzuru artık ona sağlama zamanım geldi :)

• Bu noktada bana sadece "Allah öncelikle annenize fazlasıyla hak ettiği mutluluğu versin, sonra da sizin mutluluğunuzu görüp yaptığı fedakarlığın boşuma gitmediğini görmeyi nasip etsin" demekten başka bir söz düşmez.

Başarılar ve mutluklar dilerim,

May the force be with you.

Erkekler Ne Diyor 13

• kör testeremle keserim

0|0
    0|1
  • aldatılmak o ilişki açısından hiç sorun değil

zaten 5 para etmez bir insan olduğu ortaya çıkıyor da asıl sorun sonraki ilişkilerde hiç kimseye tamamen güvenememek, en yakınınızdan bile kelek beklemek gibi ciddi yan etkileri oluyor. siz o kişiyi olayı bile unutursunuz, ama bu yan etki devam eder

0|0
    0|0
  • o 3. kişiyi hastahanelik ederdim eşimide birazcıkta olsa döverdim ve ayrılmazdım asla çünkü ortada çocuklar var ama çocukların olmadığını varsayarsak eşimide hastahanelik eder anında boşanırdım ve bir erkek olarak onu sokağa atar asla evden içeri sokmazdım o aynı saat içerisinde. valide hanımada saygılar ellerinden öpülecek insan.

0|0
    0|0
  • eşim bana yapsa cocuk falan farketmez dırek bosardım heralde buyuk konusmayım allah kımsenın basına vermesın

0|0
    0|0
  • bu durumu komşumuz yaşamıstı ılk başta sevgılısı baya ele gecırmıstı ne dıyorsa onu yapıyordu erkek daha sonra amacına ulaşamamıstılar tekrar gerı donmustu evıne berbat bır durum buyuk konusmamak gerek .

0|0
    0|0
  • Bi daha tek kelime etmezdim lan aldatan kişiye.

0|0
    0|0
  • şuan boşanmış durumda mı

0|0
    0|0
    • Hayır hala evli.. Ama boşanmak istiyor.

• Asla aralarına girmem. Sonuçta ne yaşadıklarını ben bilemem. ikisi de boşanmak istiyorsa bir bildikleri vardır.

• yok sen büyümüşsün yardım edebilrisin bence müdahil ol

• Ya en yakın silahcı neredeydi acaba bir tarif alabilir miyiz:)

0|0
    0|0
  • Direk hayatımdan çıkarırım.. Bir dahada yüzüne bakmam..

0|0
    0|0
  • aldatıldım.Hiçbişi yapamıosun geçmiş olsun o an.Merhaba godoşluk

0|0
    0|0
  • Ben affetmem.

0|0
    0|1
  • anenizin ağzında da maşaallah bakla ıslanmıyor. size özel şeyini anlatması hoş olmamış bence. babanız hakkındaki düşüncelerinizi olumsuz etker diye düşünmemiş veya bilinçli yapmış bilemem.

0|0
    0|0
    • Biz her şeyin farkındayız. Ve babamı o yönde yargılamam. Sadece anlatmasını istedim ve anlattı.

• boşadım gitti

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• sınanmadığım acı üzerine konuşamam, ayrılırım derim ama arada çocuk vardır maddi imkansızlık vardır nereye boşancan. Ama şunu çok iyi biliyorum ciddi anlamda dibe batardım...

1|0
    0|0
  • Normal şartlarda boşanırım tabi ama sırf şu kadına inat olsun diye boşanmazdım

0|0
    0|0
  • canı cehenneme aldatan tarafın cinsiyeti ne olursa olsun. bende aldatılan biri olarak ve aldatıldıgımı bugn öğrenen biri olarak

0|0
    0|0
  • boşanırdııımmm bir saniye beklemezdim ya insan kaldıramaz böle bişeyi bnce bn şahsen kaldıramam.

0|0
    0|0
  • ya hiçbişe yapmam ya da düşünemiyorum neler yapabılecegımı

0|0
    0|0
  • Çıldırırım

Hiç aldatılmadım.AMa belki aldatılmışta olabilirim

0|0
    0|0
  • aldatmayı kabullenen kadın kendisine olan saygısını kaybeder en başta. affetmezdim.

0|0
    0|1
    • Haklısın ama 3 çocuk var, gidecek yer yok. Anne, baba yok.

• o durumu yaşamayan bilemez tabi

Yükleniyor...