Sevgilimle dün tartıştık bir bakar mısınız?

Sevgilimle dün iftardan sonra tartıştık,dün akşam 9dan bu yana cevap kesti.Gece whatsapa girmiş falan.Neyse şunu diyorum.İlla mesaj atacak bugün,öyle bir şey yapayım ki korksun biraz,yaptığı harekete pişman olsun sizce ne yapayım?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• tatlım bnde aynı durumdayım cewabı bı kesıo kesıs o kesıs okadar. umursama salla ya aaman ıllakı bsy yapmak ıstıosan mesajarına cok gec cewap ver aradıqında mesgue al falan daha buyukne yapabılceksınkı erkekler korkmaz tatlım sen ne yaparsan yap onlar yınede uste cıkmayı cok ıı becerırler

0|1
    0|0
    • canını yakmak istemiyorum ama bu sefer kaşındı yani

• onlar zaten hep kasınırlar ne yapsan bı care bı cozum bulamazsın benimkıde sennkı gıbı sımdı ıse ne kadar zorlansamda kendı halıne bırakıorum. ha aklıma gelmısken bazende bna senınkının yaptqı qıbı yapıo bnde telı kapatıom taamamen delı oluo merak edıo yapmıo bıdada ama bı sure sonra yıne aynı :)) ama olsun bı sure yıne mutlu oluosun dene derım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Umursamaman yeterli attığı mesajlara cevap vermemen yaptığı hareketleri tekrar ederse seni kaybedeceğini hissettir ki bir daha yapmasın ...

0|1
    0|0
  • hiç birşey yapma salla gitsin

0|1
    0|0
  • bugün dışarı çıkıpgezeyim dedim otobüs çok doluydu giderken bir kız bana kalçasını dokundurdu sırtını falan yasladı . yaz.. delirir emin ol :D

0|1
    0|0
    • bu iyimişte bunu hafif konuşmaya başlayınca söyler tekrar cevap keserim :D

• evet kesinlikle yap bunu.. sevgilimde bana yapmıştı sinirden ağladım o kızı parçalayasım geldi. bide sana olan sevgisi ilgisi daha da artar kıskandığı için..

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...