Aşk hayatınızda ısrarla yaptığınız hatalar?

geçmiş ilişkilerimizi gözden geçirir ve bunları bir daha asla yapmayacağım deriz.ama yeni tanıştığımız birinde de aynı hataları farkında olarak ya da olmadan yaparız.sizin vazgeçemediğiniz hatalarınız nelerdir?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Erkeği sıkmak çok kıskandığım için değil ama o bana kısıtlama getirince ve kısıtladığı şeyleri kendisi yapınca ortada büyük bir haksızlık adaletsizlik oluyo gelemiyorum kıskançlık konusunda dediklerimi takmasa bile üstüne çok gidiyorum ve bu kesinlikle bir hata kendini über çekici ve dayanılmaz bir erkek zannediyor kendimi değersizleştiriyorum neyse akıllanıyorum ama ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok konusuyorum cabuk baglaniyorum hemen hersey olup bitsin istiyorum tabi sonra erkekler sIkiLiyo :((( kendime göre birini bulamiyoruum offffffffffffffff

0|1
    0|0
    • hisleriyle ,tutkularıyla hareket eden,hayal dünyası geniş birisin ve ilişkide kendini olduğun yerden çok ilerde görüyorsun

• Fazla hayal kuruyorum ve sonrada hayallerim yikiliyo ..Birde herkezi kendim gibi saniyorum ..erkeler nasil biri ister bilmiyorum ki ? Güzel görünmek bile bakimli görünmek bile yanlis hep kötü seyler düsünüyrlar ...en büyük sorunda sabirsizim !

• Geçmişte kötü ilişkiler yaşadıysam ya da aldatıldıysam yeni tanıştığım birine güvenemem şüpheyle yaşarım ön yargılı davranırım herkesle aynı kefeye koyarım oysa herkes aynı değildir ki

0|1
    0|0
  • kıskançlık ve sürekli konuşmak istiyorum o da sıkılıyo tabi

0|1
    0|0
  • Çok çabuk bağlanıyorum , çok çabuk vazgeçiyorum ..

0|1
    0|0
  • çok kıskancım ve buda ilişkiye zarar veriyor

0|1
    0|0
  • Gereğinden fazla güveniyorum.. Ve hep onun gibi birini arıyorum,karşımdaki insanı ona benzetmeye çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • gereksiz açıklama ve fazla yorum yapıyorum.

anlayıştan,merhametten yana müzdaribim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• içimed ne varsa direk yüzüne söylemem kadınların

bi yere kadar sabrediyorum

söylediğimde

en kötü ben oluyorum

hak mı hukuk mu bu!

hep pişpişlicez kadınları!

uffffff sssssssss

1|1
    0|0
  • Fazla Anlıyorum, Orantısız Aşka maruz bırakıyorum.

Cut.

1|1
    0|0
  • sevmek :( sürekli aynı hataa

0|0
    0|0
  • elimi yıkamamam ilişkide en sık yaptığım hatalardan biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...