Bu rüyamın anlamı sizce ne olabilir :)

hatırladığım kadarıyla ben bir gemiyle yolculuk yapıyordum ailemle. sonra gemide sıkıldım dolaşırken küçük bir kızla karşılaştım sarışın gibiydi bu böyle sürekli babasının telefonuyla fotoğraf çekiyordu ben de ver ben seni çekiyim biraz da dedim sonra verdi bu kızın güzel güzel fotoğraflarını çekiyordum sonra gemi sallanmaya başladı çok kötü bu kız koştu gitti bir yerlere ben de tutunmaya çalışıyorum sonra anons ettiler gemi batıyor can simitlerinizi takın diye ben de baktım kıyı yakındı ben yüzerim kıyıya kadar dedim atladım denize yüzüyorum sonra kızı gördüm işte can simidine tutunmuş bana bakıyo yanına yüzdüm aldım sırtıma onu da çıkardım kıyıya sonra aileme baktım etrafta yok polis vardı anlattım herşeyi kızı onlara verdim ailemi arıyorum sonra babam yanıma geldi sanki hiç gemi batmamış da ben kendimi atmışım tavırlarıyla nerdesin sen seni arıyoruz dedi uyandım orda :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şekil kıyamet kopsa babam gelir nerdesin lan sen sabahtır seni arıyoruz kıyamet koptu sen hala it gibi gez derdi :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bişeye işaret olabilir. rüyalar herkese anlatılmaz keşke anlatmasaydın..

0|0
    0|0
    • hmm öyle mi o.O valla ben pek inanmam böyle yorumlara ama olsun merak işte :) tamam anlatmam bir daha :( anlatsak nolur ki :(

• hmm tamam o zaman bir daha anlatmam :(

Erkekler Ne Diyor 6

• iyilik yapman gerek sadece kendini düşünüyorsun gibi

0|0
    1|0
  • Titanic gibi ne kaaa güzel

0|0
    0|0
    • küçük bir gemiydi ya :) büyük olsa atmam kendimi :D

• Hiç bir anlamı yok abisi. Rüyalar gerçeklerin habercisi değildir. Gerçeği bir kaç milisaniye önceden hisseden dürtüler hariç, geleceği kimsenin bilmesine imkan yok. Çünkü gelecek henüz oluşmadı. Bunu kalın kafanıza ne zaman sokacaksınız bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • merak ettim sadece abicim inandığımdan değil :)

• hemen gel film cekimlerine başlayalım

0|0
    0|1
    • ben rüya görmem görmem gördüm mü de film gibi oluyor gerçekten :) film çekimi yapıcaksan geçmiş rüyalarımı yazdığım bir yer var atabilirim yani bunu düşünmüyor değilim ama üşengecim kim uğraşcak diyorum :)

• gönder bir bakim merak ettim yani neden olmasın ben burçlara öyle kahwe fallarına falan 1 gram inanmam ama rüyalar bana bir farklı geliyor

• üzeirn açıkta kalmış olablir

0|0
    0|0
  • Sessiz bir gemi kalkar bu limandan..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla kuzum o rüyadan bir şey çıkmaz, saçma sapan rüya işte unut gitsin :)

0|0
    0|0
    • ben de anlam veremedim sorayım dedim belki bir bilen olur :D

• bence yaz aylarına özel delikli çarşaf yapmalılar :D

• uuuvvv beğendim bunu kız D:

Yükleniyor...