Arkadaslar sorum ozellikle galatasarayli arkadaslara

Umut Bulut'un galatasarayda kalmasini nasil degerlendiriyorsunuz bence Burak varken biraz zor isi ama kalmasi bir yandan iyi oldu iyi bir alternatif.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• alternatif olur en azından

0|0
    0|0
  • İlk 11 de oynatılcak diye alınmadı zaten ..

İyi bir yedek , alternatif olarak kadroya katıldı ..İyi de yapıldı bence ..

0|0
    0|0
  • Benim en sevdiğim futbolcudur kendisi,gurur duyuyorum iyi ki kaldı...ama evet zor biraz zaten drogba geldiği içinde adam hep arka planda kalmıştı:/

0|0
    0|0
  • GS nin avrupa sorunu yok, kupa lig derken sıkıntı olmaz her türlü forma bulur.

0|0
    0|0
    • Kadro sıkıntısı cekmemek adina guzek bir tercih cunku avrupadda oynuycak kadro zenginligi sartbence iyi bir tercih

Erkekler Ne Diyor 8

• Sonuçta yabancı kontenjanı sınırlı.Kalması iyi oldu bence.

0|0
    0|0
  • iyi bir yedek olur daha fazlası beklenmez

0|0
    0|0
  • Umut´un kalması çok doğru bir hamle Umut olmasa yedek kulübesinde forvetimiz olmayacaktı 6+0+4 saçmalığı yüzünden yedek kulübesinde yabancı futbolcu olmayacak

0|0
    0|0
    • Aynen drogbayla buraak varken iyi bir alternatif baska takimlarin forvrtlerinden daha iyi bence ama jmarim semih Şentürk gibi olmaz oda

• iyi bir altrenatif olur.

0|0
    0|0
  • anlaşılan bu sene 3 kupayada talip İmparator o yüzden geniş kadroda kesinlikle bir dolu maça çıkar iyi de oynar diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Keske alinmasaydi gs ye faydasi olmadiki onun yerine baska alternatifler olabilirdi ornegin volkansen

0|0
    0|0
  • bazı maçlar ilk 11 de oynar yani kadro çeşitliliği iyidir ayrıca ilk 11'i zorlayabilecek çok kaliteli bir forvet oyuncusu Umut, takımda rekabet de önemli.

0|0
    0|0
  • İyi bir yedek olur sadece. O da bunun farkındadır :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...