Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapar mıydın?

Başkasına yaparmıydın, kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi? Mesele gezi parkı olaylarına karışıp esnafların dükkanlarını talan ediyorsun, başka bir tarafta birde bakıyorsun sizin dükkanı talan ediyorlar, o an ne hissederdin?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• istemediğim bir şeyi başkasına yaşatmam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yaşatmamalısın

0|0
    0|0
  • :D :D Konuyu nasıl ordan oraya çektiğinin şokundayım. Bazen yapıyorum farkında olmadan ama "o"nu yapacak kadar da kötü değilim.

0|0
    0|0
    • Bazen gerçekler acıdır, kimi zaman ideolojinle ters düşer ama gerçektirler.. Burada önemli olan bencilliği bırakıp diğer insanlarında yaşadığı bir dünyada olduğumuzu unutmadan saygı ve hoşgörü çerçevesine yaşamayı bilmemiz gerekir diye düşündüğüm için sordum bu soruyu

Erkekler Ne Diyor 1

• Eskiden , buna oturduğun yerden faraziye üretmek derlerdi...

Gezi parkı ile anarşi konusunu birleştirmişsin , adını koymadan ... Pek de şık olmamış , provoke soru olmuş .

0|0
    0|0
    • sende olayları görmezden gelmektesin.. güya gezi parkı adına yaşananlar sence çok güzel şeylermi?

• Bu da faraziye mi ? Olan birşey varsa bana soracağına açıkça izah et , babamın dükkanı vardı şu kadar zarar gördü diye , biri de diyebilir ki ; il belediye'ye başvurursan zararını ( madem sigorta yaptırmadın zorunlu olduğu halde ) karşılıyorlar gelip kontrol ettikten sonra ...

• sen insani boyutunu göremiyorsun, mesele zararın ödenmesi değil, orada yapılan zulüm ve yağma.. biz yardımsever bir milletiz aramızda para toplar zararı yine telafi ederiz, ama sen hala anlamamakta ısrar ediyorsu daha ne diyeyim! Faraziye takıntınıda anlamış değilim, ayrıca dükkanın talan olmuş üzülmüyorsan sigorta yaptımadığı için kızıyorsan birilerine, vicdanından şüphe derim ben o zaman

Yükleniyor...