İşyerinizde ki Yasaklar Neler?

Patronsanız ne gibi yasaklarınız var çalışanlarınıza dair ?

Kurumsal firmalarda değişik yasaklar olduğunu duymuştum.Biri bir yakınımın çalıştığı reklam ajansında mesela kadınların topuklu giymesi yasak.

Ben ofis ortamındayım pek yasak tanımıyorum ama tek yasağım Şu an aklıma gelen Türkçe müzik dinlemek.

Sizlerde durum nedir?

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Devlet hastanesinde çalışıyorum idari biriminde :) yasak görmedim hiç :) gecen hafta 9 4 çalışırdık ben 9:30 giderdim birşey demezlerdi :) bu hafta 8 5 yaptılar ben yine 8:30 ile 9 arasında gidiyorum işe

1|0
    0|0
  • bizde izin yapmak yasak , birileri bir şey alıyor diye sürekli mağazadayız , adı ise çalışmak .

kendi işimi kurmak istiyorum ilgilenenler yazsınlar.

1|0
    0|0
  • Sabah ise vaktinde gelmek disinda hersey serbest bide os kazasi yapmak yasak :) malum santiye bizimki

1|0
    0|0
  • öğle tatilinde dışarı çıkmak yasak, yemeği masamızda yiyoruz. onun dışında yasak yok.

ama patron ve eşi sürekli başımda, o yüzden dikkatli olmak lazım. onlar gidince istediğimi yapıyorum. at koşturuyorum :)

1|0
    0|0
    • nasıl bir iş yeri yahu orası..kafeste gibisin:)) pehh masanda yiyeceksin bir de.hele bu sıcaklarda:/ Allah kolaylık versin.

• haha :))) düşün o kadar sessiz oluyor bazen.

neyse bu hafta patronlar yok, parti vercem burda :p

• ramazanda mı ver tabii verrr içinde kalmasın geçende çığıracaktın:D

• Facebook girişi yasak.D

1|0
    0|0
  • 11 de işbaşı 3 de paydos yapan patron arıyorum :/

2|0
    0|0
  • eski işyerimde çok saçma yasakalr vardı kirli sakal yasak top sakal serbest gibi

1|0
    0|0
  • bana herşey serbest :)

1|0
    0|0
  • Kendi firmamız olduğu için pek yasak yok bana ama koyduğumuz yasaklar illa ki var...

1|0
    0|0
  • sigara yasak ama ben içiyorum kimsede bişey demiyo bize her yer trabzon

1|0
    0|0
  • mesai saatleri içinde Skype kapatmak yasak cep telefonu kapatmak yasak

sarj bitmesi yasak

1|0
    0|0
  • Bizde tek yasak kirmizi giyemezsin

0|0
    0|0
  • a neden peki çok ilginç bir yasak.ve ben kesinlikle sigara içmeyi yasaklardım içerde

0|0
    0|0
  • Bence cıplak gezmek yasaktır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben yasak tanimam ama üretimdeki iscilere verilen yasaklar sunlar

Üretim sirasinda yemek yemek , sigara icmek , tlf konusmak , kulaklikla calismak yasak

1|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı zorunluluğu var.

Kocaman bir de yazı '' Ayaklarınızı yerden kesmeye topuklarınız dan başlamaya ne dersiniz ? :)

İlk gördüğüm de şaka sanmıştım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...