Dugusal açlığımı bastıracak olan kişi büyük bir kadın. Sorun olur mu?

Hayatıma biçok insan aldım. Erkekler yeteri kadar beklediğim duygusallığı veremedi o duygu yoğunluğunu hissettiremedi. Sonra o duygunun temel kaynağının ancak bir kadında olabileceğini anladım. Bir kadın tanıdım benden 15 yaş büyük ama bir zekası var ki tüm kriterleri geride bırakabilecek kadar zeki. Akıllı kadınları seviyorum ve o kadın beni çok etkiliyor. Evliydi, sonrasında cinsel kimliğini keşfedip gittiği yanlış yoldan geri döndü. Onu görünce, düşününce, sözlerini kulağıma fısıldadığını hayal edince sanki herşey o an anlamını yitiriyor benim için. Yanına gittiğimde zaman duruyor, normal atışımın daha da fazlası oluyor sayesinde. Hissediyorum, o da beni istiyor. Nasıl desem ki ilginç bir çekim bu. Seni bilen, seni anlayan ve seni seven birinin yanındayken tüm çıplaklığını ona sergilemek gibi birşey. Bugüne kadar hiçbir erkekten alamadığım hazı ondan alıyorum. Bu duyguyu seviyorum bana hissettirebildiği için. Anlaşılmak gerçekten güzel bir duygu.

Onun tarafıneden böyle bir şey olsa sorun olur mu? Nasıl yaklaşmalıyım, duygulrım çok taze ve bitmeyecek kadar da fazla.

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Elini sımsıkı tut ve bırakma.

Birden dururken dudağını öp, karşı koyacağını pek zannetmiyorum.

1|0
    1|0
    • Sonrasi gelirmi diyorsun

• Bana bakıyor bazen dururken. Kaçırdığını görüyorum gözlerini o arada yaklaşıyo bana.Ne güzel kokuyor saçların deyip elleriyle okşuyor.O da istiyor ama benim korkularım var.

Erkekler Ne Diyor 14

• A benim taze tavukları bayat tavuklarla seviştiren kardeşim;

Yav Allah aşkına böyle bir şey olabilir mi ? Ne demek erkeklerden aradığım ilgiyi duyguyu hazı bulamadım da ne demek ?

Travesti tavşanlar gibi o olmadı bir de şununla bu olmadı bir de bununla, ulan bunlar da olmadı en iyisimi döneyim kendi cinsime yöneleyim beni bağırlarına basarlar mı dedin.

Kardeş; ir o kadar kız buluyor da aradığını, umduğunu sen nasıl bulamıyorsun ?

Demek ki burada bir anormallik var.

Sen erkeklerden muradını almak istiyorsan evlen kardeşim.

Yani düşün bir mıknatısın bile (+) ve (-) yönleri var

Sen (+) ile (+) yı ya da (-) ile (-) yi yanyana getirirsen birbirini iter

(+) kutup ile (-) kutupları yanyana getirirsen birbirini çeker

Akıllı kızım benim bunları iyi düşün

Haydi bakıyım

0|0
    0|0
    • Sana daha önce ne kadar gereksiz bir kullanıcı olduğunu söylemişler miydi? Söylemedilerse ben söyliim gerçekten fazla gereksizsin.

• Ulan bir de sana yardım ediyoruz

Ula ne halin vasa gör; git hemcinslerinle çoğalt kendini bana ne

• Saçmalıyosun bee... yaşın kaç başın kaç arkadaş yaa... Madem olgundan hoşlanıyosun olgun adama git KADIN da neymiş ?

0|0
    0|0
  • Gittiği yanlış yoldan döndü mü

Lan bizde gay mı olalım yanlış yolda mıyız acaba:)

2|1
    0|0
    • :) çok güldüm ve halen gülüyorum :)

• 2 gün sonra soru sor buraya kızlar beni hep sanane be salak .s .s diye itti cinsel ve duygusal açlıgımı maeglinde buldum şimdi her gün toplaşıp sevişiyoruz diye :D :D

• iğrençleşmeyin yaratılışa aykırı davranışlarda bulunmayın hayvanlar bile hemcinsine yaklaşmıyorken insanlardaki bu sapkınlık nedir ya? insan olun

1|0
    0|0
  • Senin için mükemmel insan bu pasoyu ki bu çok zeki kadının konuşmalarını hareketlerini tamamen yanlış algılıyorsan yani senin hissettiklerinin tek bir zerresini sana karşı hissetmiyo sadece iyi birisi oldutun için oda sana iyi oluyorsa diğer insanlardan hiç farkın yoksa onun gozunde

0|0
    0|0
  • Bir laf dolasirya ortalikta

Kadin kadini iyi anlar erkekde erkegi iyi anlar

Seninki biraz oyle olmus sanirim

0|0
    0|0
  • Çok ilginç hakkında hayırlısı sen nasıl mutlu oluyorsan öyle yaşa tabi hayatını kimin ne düşündüğü de umurunda olmasın

0|0
    0|0
  • Eğer mutluluğu onda bulacağına eminsen tabi ki onunla olmalısın.

0|0
    0|0
  • Yaşlı bir kadın mı ? Vajinası kurumuş olmasın ? Duygusal açlıgını annenede sarılarak götürebilirsin bence..

0|0
    0|0
    • Diri bir vücudu var ve hepsinden önce tertemiz bir kalbe sahip. Vajinası için değil ruhu için onunlayım bana hissettirebildiği duygular için. Bu hislerle kurumuş vajinanın bir önemi olmaz benim için.Gerekirse ıslatırım zaten.Senin muhalefet olmana gerek yok.

• Vav ıslatırım falan işte bunlar hep seks :D Tabiki bana düşmez zaten çogu kız gizli lezbiyen bence.. Ne deyim belki izlememe bile izinverirsiniz bir gün bol şans :)

• Pis sapık tekkediyorum bu siteyi bidahada davosa gelmem

0|0
    0|0
  • mutlu oluyorsan ve oluyorsanız takılın kafanıza gçre...

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte daha ne yaşa yaşat.

0|0
    0|0
  • ben de kendimden büyüklerden hoşlanırım ama ben erkeğim , nasıl bir zevk alacaksın ? birbirinize sürtünerek mi :)

0|0
    0|0
  • lezlik duygusu kadınlarda şu yönden vardır kadın nerden çok haz aldığını bildiği için karşısındaki kadınada aynısını yansıtacağından memnuniyet oranı fazlasıyla artar sende de olsuğu gibi fakat tecrübeli bir erkek olgun bir erkek aldığın hazzı kat ve kat arttırabilir o kadına nazaran ;)

elmas gibi işleyenini bul :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kadın kadınamı hiss ediyo bu duyguları doğru anladım demi:) Allahım neler var bu hayatta gökden taş yağacak

1|0
    0|0
  • emınım yasın anca 16-17 dir ve bu yasta bu duyguların olması cok normal bnce kendını cok kaptırma

1|0
    0|0
    • 22 yaşındayım.O da zaten yaşını göstermiyo.Gencecik dipdiri hayat dolu bir kadın.

• Evet. Hissettiğini biliyorum ama elimden birşey yapmakta gelmiyor ki.Hiç sonunu göremediğin bir yola girmek seni üzebilir. Ben ne o üzülsün ne de ben yaşayamadıklarım için kendimi üzeyim istiyorum.

• Bilemem.Allah yardımcın olsun ne dyelm

Yükleniyor...