Yarın evlilik yıldönümüm...

bilmiyorum eşim benim için özel birşey düşünür mü?ama insan yinede beklemeden yapamıyor.çok beklentileri olan biri değilim küçücük bir şey bile yeter bana.ben özel günlere çok öenm veririm.hatırlamak bile yeter?sizce ben ne yapmalıyım?fikir verin bana.siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• yıl dönümleri gün dönümleri, vs önemli gün ve gecelerde herdaim bir surpriz yapma heyecanı hissederiz. nedeni ise bunu daha fazla sürdürme isteğidir. tavsiyem ise dısarıda yemek imkanı varsa bir yemeğe cıkın. bir hediye al. ve ona hissettiklerini söyle. mutlu edin birbirinizi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ev hanımı isen doğru dürüşt eline para geçmiyorsa güzel bir yemek yap özene bözene sonra yaklaş kulağına fısılda seni çok seviyorum hayatım de nice snle beraber günlere de yeter ;) :)

0|0
    0|0
    • iş kadınıyım ben

• biliyormusun hatırlanmak bile yeter bana.ben hediyede alırım sorun değil

• ;) tamam sıkıntı yok o zaman arkadaşım ;)

• Adam eve gelir ve sen o ara masadaki son mumu yakıyor alursun romantik bir müzik eşliğinde

Mükemmel yemeklerin yanında ise miss kokulu çiçekler vardır miss

Not: çok mu film izliyorum acaba:D

0|0
    0|0
    • o zmaan bende çok film izliyorum

• kocanız kalassa yapacak birşey yok ama hatılatmaya çalış sadece hatırlatmaya çalış direk soyleme yani

0|0
    0|0
    • ben hatırlatacaksam hiç kıymeti yok benim için

• hatırlatma değil de senin için önemi oldğunu belirtmelisin ıldönmünden bir gün önce değil bbaşka bir anda muhabbet arasında söyleyebilirsin bence. ya da onun mutlu olacağı bir şeyi yap belki o da seni mutlu etmek için çalışır.

• Biz erkekler illa o gün kutlama taraftarı değiliz. Müsait olamayabiliriz, uygun gün değildir. Bence beklentin olmasın çok fazla ve sende yok illa hazırlık yapacam diye düşünme.

0|0
    0|0
  • bir şey yapma bekle...

0|0
    0|0
  • Bekle ve hazır ol hatırlamayacak

0|0
    0|0
  • bi erkek olarak cevap belli...Sevdiğimi hissettiririm kuru kuru olur biter..

0|0
    0|0
  • Bence evlilik yıl dönümü doğum günü ... hepsi gereksiz şeyler. Ben böyle şeylere gerek duymuyorum. Evlilik yıldönümünü kutlamakla elinize ne geçecek?Doğum gününü kutlamakla elinize ne geçicek?

Geçen yılki özel günlerde yaptığım harcamalar

sevgililer günü 250 Tl

Eşimin doğum günü 800 Tl

Evlilik Yıl Dönümü 200 Tl

Benim Doğum günüm 110 Tl

Toplam 1360 TL Gereksiz harcamalar bunlar.

Diğer tarafta insanlar açlıktan ölürken bukadar parayı heba etmenin anlamı varmı?

1|0
    0|0
    • tabi yapmışın harcamaları banada gerek yok diyorsun

• tamam gizli kalmaya devam ettim.sustum

• :))

• Sexy bir iç çamaşırı alıp güzel bir gece geçirebilirsin.

0|0
    0|0
    • yıldönümü birtek yataktamı kutlanır.nasıl bir beyin sendeki

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlilik hayatta yer alan en unutulmaz anlardan bir tanesi ve bu çok özel ilişkiyi hakkını vererek yıllarca sürdürebilmek için genç veya yaşlı her çiftin ufak tefek jestlerle sevgilerini tazelemeleri gerekiyor. İşte evlilik yıldönümü de bu özel jestlerin yapılabileceği sihirli anlardan bir tanesi.

Örnegın

güzel bır yere gıdın

veya avınızde ona guzel bır süpriz hazırlayın yemek vs...

bır otelden yer ayırtın 1 gunluk hayatınızda degısıklık yapın.

romantık bır yerde yemek.

Başarılar

2|0
    0|0
  • oruçluysanız , güzel bir akşam sofrası hazırlayın , sonra gece fantezik :))

0|0
    0|0
  • onu evden kaçırırdım

1|0
    0|0
  • perşembede bizim evlilik yıl dönümümüz.gecenlerde cok begendiği t-shirt var onu alcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...