Sorunları atlatmak için neler yaparsınız?

uzun zamandır hergün kalktığımda aynı şeyleri düşünmekten geceleri uyuyamamaktan çok yoruldum. derdimi anlattığım insanlar bile bana fayda vermiyor. ne yaparsanız yapın unutamadığınız içinden çıkamadığınız bir sorununuz varsa bunu atlatmak için neler yapardınız?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• space tuşuna basar üstünden atlarım

1|0
    0|0
  • üstüne giderim..

0|0
    0|0
  • Çözüm üretirim.

Cut.

1|0
    0|0
    • üretirsem çok kişinin canı yancak çoook en çokta benim..

• iki tane çocuğum var. sanırım babamdan vazgeçcem..işte bu beni öldürüyor:((( -cut-

• Babasız mı büyüsün bebeler o nasıl bir mantık ya.

Sen doğru olanı düşünmüşün. Hem baba o vazgeçmez kolay kolay evlatan sıkma canını

• Dogru olan neyse ona gore bir karar al ve hayatini ona gore yasa

0|0
    0|0
  • Malesef başkasıyla konuşmak çözüm değil. Biraz yaşadığın çevreden uzaklaş, sorunu düşünmeden bir kaç gün geçir. Sonra daha sağlıklı düşündüğünü göreceksin...

0|0
    0|0
  • valla ben burda kafa dagıtıyorum millete akıl vercem diye kendi sıkıntılarımı unutuyorum, yeri geliyo bomboş oluyo kafa :)

0|0
    0|0
  • sorunun temeline git neden kaynaklandığına bak senin elinde olan bir durum eminim düzeltebilecek olanda sensin

0|0
    0|0
    • ne yazıkki aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık misali..

• gerçi sorunu bilmeden sana burda tavsi vermem saçma olur ama mesaj atarsan özelse yardım edebilirim elimden geldiği kadar

• Başka şeylerle meşgul olurum.

0|0
    0|0
  • sorunun üzerine gidemiyorsan uzaklaş

0|0
    0|0
    • ben uzaklaşsam onlar yakamdan paçamdan yapışıp yine buluyor beni..:((

• aynen bana da oluyor ama onu kankama diyorum kafam bozuk ona bırakıyorum kendimi düzeliyorum ama sorun elimde olmadığı için bişey yapamıyorum aynı dertten muzdarbim:(

Kızlar Ne Diyor 5

• dua et..gerisi yalan..hayat boş zaten dolu dolu yaşamazsın ki...

1|0
    0|0
  • ölü taklidi yaparim :)

1|0
    0|0
    • :))) keşke inansalar.. var güçleriyle beni diriltmeye çalışıyorlar..

• öyle mi, bilmem ki derdin ne tam olarak :) ben ölü taklidi yaparim darken bir sure ortalikta gözükmem yani ne dert olur ne tasa olur... kendim iyilesene kdr beklerim

• baaska mesgale bulurum

0|0
    0|0
  • Hiçbir sorunun kafaya takarak çözülmediğini düşün.Oluruna bırak.

0|0
    0|0
  • böyle durumlarda gamsızlığım ortaya cıkıyor :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...