Dövüş Sporları İnsana Cesaret Verir Mi ? ( Acil bir Bakar Mısınz)

Dövüş Sporları insana cesaret verir mi ben 1 yıldır Box yapıyorum halen korkaklık var içimde ama söylede düşünüyorum box sadece yumruk oldugu için halen güvenmiyr olabilirim bir MMA-Karete-Wing Chun yapmak Cesaret Verir Mi?

Güncellemeler:
hayatımda çok kavga ettigim söylenemz ama Kavga ederken hep heyecanlııyorum istedigimi yapamıyorum 1 yumruk yedikten sora dagılıyorum

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Kickboks yapabilirsin.MMA'den sonra, sokak dövüşüne en yakın olanı kickboks..

Ayrıca, sokakta mümkün olduğu kadar kavga etmemeye çalış.Çünkü ringdeki gibi erkekçe dövüşler olmaz sokakta.Silah çıktı mertlik bozuldu. :D Karşıdakinde bıçak falan olabilir, arkadaşları kavgaya karışabilir.Sen 1 kişiyle kavga edeceğini sanarken bir bakmışsın etrafında 4-5 tane sopalı adam var..

Kickboks veya MMA yapman sana sokakta 1-1'de avantaj sağlamaz, direkt kavganın galibi yapar :) Ama ailene küfür edilmediği, kız arkadaşına laf atılmasığı veya karşıdaki saldırmadığı sürece uzak durmaya çalış kavgadan.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yapıyorum abi bende O dedigin küfürler edilmedigi sürece etmiyorum kickbox'a 1 yıl gitcen daha sorada wing chun yapcan sora MMA tamamdır :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• tabki de veriri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dışarda deneme fırsatın olmadığı içindir. Hani git kavga et diye demiyorum ama asıl güven, denedikten sonra gelir.

0|0
    0|0
  • Evet verir zamanında kick boksa gitmistim ve kendimden buyuk çocukları doverdim

0|0
    0|0
    • 1 yıl box yaptım bir cesaret veridigi yok :D tamam eskisi gibi degilim ama halen var korkularm

• Onu bilemem icinde kendini bulman lazim

• verir tabi.

Cut.

0|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisinin cesaret verdiği topluma dünyayı fethettirir

0|0
    0|0
  • İnsanın kanında olacak aqa.

0|0
    0|1
    • Kanımda yok ama bunuda yenmem lazım kardeş

• Yapmalıyım hacı ama buralarda aşiret var*birine dalıyorsun dövüyorsun cıkısta 10 kişi bekliyor seni :D

• kavga rtmeden olmaz diyorun dimi hacı

Yükleniyor...