Benim okuduğum yere gelmeme sebebi eski nişanlısının orda olmasıymış

erkek arkadaşım benm okuduğum yere gelmiyordu.çağırmıştım ilk sefer tamam inşallah dedi ikinci kez davet etmedim ama laf koydum o da dedi işte ben oraya gelip napayım ya falan filan dedi.neyse ben bununla benim okuduğum yere gittik bir şekilde.kendisi teklif hemde bir işimiz vardı benim .okuduğum yerde.ağzından şöyle bişey çıktı .eski nişanlısının adı meryem.dedi işte meryem burda oturuyor,bu yüzden onu görürüm diye gelmek istemedim.çok kez kalkıp gelecektim ama vazgeçtim.böyle saçmalık bişey olurmu yaa? siz ne düşünyosunuz? gelmeme sebebi bu olabilir mi sizce?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• s,iz nerde birlikye oluyorsunuz o zaman

0|0
    0|0
    • evet sorun oldu kimse bana nerde yapıyosunuz diye sormadı apaçık.

• nerde yapıyorsunuz ? ben soraveryim madem

Erkekler Ne Diyor 2

• ya onu halen unutamamış ya da kız görüp üzülmesin diye düşünmüş

0|0
    0|0
  • sonuçda bitesede nişanlılık derecesine gelinceye kadr bişeyler yaşanmış paylaşılmış eski anılar depreşmesin diye gelmek istememesi normal hani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• olabilir... yani kizi bilmiyorsun belki senin yaninda cocuga laf söyle birsey olur ondan cekinmis olabilir...

0|0
    0|0
  • Olabilir , gerçekten görmek istememiştir. İlla bişey hissetmesi gerekmez, belki onu görünce tüyleri diken diken oluyordur :S

0|0
    0|0
  • Cinayet sebebi :D Tabikide unutamamış.

0|0
    0|0
  • Olabilir. Bazen hiç bir şey hissetmediğin insanları bile görmek istemeyebilirsin..

0|0
    0|0
  • bıtmıs bıse neyını gormek ıstemıokı gercekten sevmıs demekkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...