KizlarSoruyor.com'da kendi arkadaşının verdiği cevapları "en iyi cevap" olarak seçmek de ne oluyor?

Baktım ki bir üye bana arkadaşlık yollamış, bi profiline bakayım dedim. Aman tanrım ne göreyim ! Sıra sıra „en iyi cevap“ olarak seçilmiş, hem de hep aynı kişi tarafından. Ee ben de dedim bu kesin iki tane hesap açıp, kendi cevaplarını en iyisi olarak seçmiştir. Neyse, malum chat'e girmek için arkadaş olmak gerekiyor. Gittim kabul ettim ve o'na aynen şunu dedim: „İki hesap açıp, kendi cevaplarını en iyi cevap olarak seçmek çok acınacak bir durum“ Sonra tekrar sildim.

Bu sefer ikinci hesaptan bana mesaj gelmez mi. Abooww kuyruğuna bastım heralde :-) Küfür de etmiş ama o bölümünü size göstermeyeceğim. Mesajdan ufak bir ayrıntı gösteriyorum size, buyrun: „kendini bir şey sanma geri zekalı arkadaşlar birnirlerinin cevaplarını en iyi seçme gibi bi olayı olabilir. ama senin cevapların çok banel ki hiç seçilmemiş. ve hiç düzgün arkadaşın yok ki hiç seçilmiyor... arkadaşıma laf söyleyip de çıkmışsın...“ (buraya da küfür yazmış efenim)

Ohoo bu şimdi daha beter bir durum değil mi? Kendi arkadaşı diye „en iyi cevap“ olarak seçme gereğinde bulunan bir kişinin aklından şüphe ederim ben. Zaten bu „en iyi cevap“ seçme olayı tam bir saçmalık.. Kime göre en iyi cevap ki bu kardeşim? Hayır, bari arkadaşının yazdığı cevaplar iyi olsa „tamam hakkını verdi“ diyeceğim. :-)) Ha tabi arkadaşlar aralarında 5 yıldızı da çakmış.. İyi vallah oh mis...

Fatmagül'ün suçu ne be kardeşim? Bana neden hakaret ediliyor? Al „en iyi cevabını“ baş git be kardeşim..

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• senın cevaplarınmı banelmiş:)kahkaha attım pekı arkadasınkı cok guzelmıs sanırımkı sadece arkadası onu en ıyı cevap seçmiş

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kim bu yaaaa :D söylesene :D

2|0
    0|0
  • ... sistem arızalı !

2|0
    1|0
  • boşver böyle tipler için canını bile sıkma derim:)

1|0
    0|0
  • "Tanımadığı insanı ekleyen hatunun dramı" gibi olmuş. Tez film yapıla, kitaplar yazıla.

1|0
    0|0
  • boş işler bunlar hepsnden en iyi cevap aldı diye bir yerleri göklere mi çıkmış :))

0|0
    0|0
  • arkadaşlar türbinlere oynamayı seviyoruz ben niye beceremiyorum banane bende istiyorum

0|0
    0|0
  • Boşvermeliyiz bence

0|0
    0|0
  • Bence o kadar sorun etme çünkü değmez.Adalet her zaman tam adalet olmuyor.

0|0
    0|0
  • Tüm cevaplar eşit derecede ise arkadaşlarımı seçiyorum

iyi bir cevap bulursam hakkını veriyorum

0|0
    0|0
  • Bu uygulama yüzünden hesap kapattım ya..

Sinir eden bişi...

0|0
    0|0
  • fatmagülleri çok germiş

0|0
    0|0
  • al gülüm ver gülüm yapanlar var

biribirine şirin görünme çabası

ama sende bu kadar kafaya takma

0|0
    0|0
  • Bu yöneticileri ilgilendiriyor sanırım. Onlar da sizin kadar zekiyse bulurlar çaresini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• En yii cevap otomatik olarak en çok + yı lan arkadaşın cevabı olarak seçilmeli bence..

2|0
    0|0
    • Cok iyi bir fikir +1

• Nayir gitme kim ne derse desin kal burada :-D

• :) :) burdayım, arkdaşların benim düşüncelerime ihtiyacı var :D :D

• en iyi cevap seçsene panpa(soruyu okumadım ama olsun)

1|0
    0|1
    • Teklifin cok cezbedici. Düsünmem lazim. ( Bu kadar uzun yazarsam okumaman normal tabi)

• Baska bir boyuta yerlesti olay. Kan dökülmeli kan ! Simdi gidiyorum ama dönüsüm muhtesem olacak. Kib panpa öpüldün.

• dur panpa ekliyim seni öyle git.

• isim ver arkadaşım.

1|0
    0|0
  • en iyi cevap olayi tamamen sacmalik zaten.

asil kerimin sucu ne.

0|1
    0|0
  • Takıntılı tespit

0|0
    0|0
    • Aslinda küfür yemeseydim pek takmazdim da :-) Böyle biraz uyuz oldum

• Bırakın isteyen istediğini seçsin. Kıskanmayalım.

0|0
    1|0
  • ben diyorum, fatmagül'ün bi suçu yok, ednan'ın ahı tuttu. söz ama ilk sorumda senin cevabını en iyi yapıcam.

0|0
    0|0
    • Kendi cevabimin degil, gercekten hakkini veren insanlarin secilmesini istiyorum.

Yükleniyor...