Nasıl kilo vereyim? Soru başlığı da kısaymış zaten.

Gençler benim 7 kilo fazlam var ve 3 ay içinde vermem lazım; spor yaparak kilo vermek istiyorum ama fakirim ben :( Spor salonuna gidecek ya da spor aleti alacak param yok. Napayım?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Spor sadece salonda mı yapılıyor. ala..ala.. Çık her sabah ve akşam 1 Saat hızlı yürü o kadar. Ha bir de yeme içmene dikkat et. Öğle yemeklerini atla. Gün içinde sadece lifli meyve ye ve bol bol su iç.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• beslenmeni düzene sok. şekerli kolalı gofretli çikolatalı ucuz seylerden uzak dur. hergun düzenli yuruyus yap bol sıvı al.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gerek yok. En başlarda uzun uzun yürü. Zamanla koşmaya çevirebilirsin bunu. Ek olarak istiyorsan vücudun üst bölgesini güçlendirme amaçlı da spor yapabilirsin, ilgili videolar internette mevcut.

1|0
    0|0
    • Tamamdır, teşekkür ederim :)

• spor ve diyet aynı zamanda olmalı

0|0
    0|0
  • geceleri yeme ve bir diyetisyene git ve kardiyo yap

1|0
    0|0
  • 3 ay sonra dugununmu var

0|0
    0|0
    • Yok yahu öyle bir hedef koydum

• Yok yok onlarla işim olmaz. Spor olayını ne yaapyım? Her sabah 1-2 saat yürüsem mi? Teyzelerle bir olup parklara mı gitsem :)

• Yurumek kalbe iyi gelir yaglari cok eritmez biraz daha dinc olmani saglar kosu yapman lazim imkanin varmi bilemiyorum tabi. En iyisi duzenli yuzmedir ve tenis zaten dikkat edersen duzenli tenis oynayan ve yuzenlerde fit vucut vardir cunku efor sarfediyorlar

• Gunluk kosuya git, ip al ip atla evde

hic bir sey engel degildir yapmak istiyosan yaparsin unutmA

1|0
    0|0
  • haftada 3 gün 30+ dk yürüyüş .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• oruçluyken belki verebilirim dedim bende yok anacım 1-2 kilo vercem altı üstü verilmiyo

spor yapmak farz oldu.

az yicen spor yapcan sporsuz az bile yesen verilmiyo

0|0
    0|0
  • Evde dans et! Ben dans ederek kilo verdim. Yada bisiklet surebiliyorsan bisiklet sur. Mekik falan cekmek kilo vermekten cok kas yaptiriyor .

1|0
    0|0
  • kendine bir spor programı hazırla ve onu düzenli uygulamaya çalış bence. eğer zaten bir spor geçmişin vara rahatlıkla başlarsın ama çoğu kadının spor geçmişi ve hatta geleceği yok . yavaş yavaş halledersin böyle

1|0
    0|0
    • Bu parklardaki spor aletleri işe yarar mı ki?

• kendin evde 1 sandalye ile bile yapabilirsin. bende zumba sansı kartları var her gün 1 saat o hareketleri yapıyorum evde 1 sandalye ile. sen istedikten sonra her şeyi yapabilirsin. o parklardaki spor aletlerini ben hiç denemedim hep yanından geçip gittim 100.000 kişilik nüfusu olmayan herkesin akraba olduğu bir yerde utandım :D ama eğer senin öyle bir sorunun yoksa neden olmasın ki?

• Eheheh şahane teşekkür ederim :) Teyzelerden fırsat bulursam, o aletleri deneyeyim

• Evde egzersizler yapabilirsin, su parklarda ki zimbirtilari kullanbilirsin, yemeyi de kesersen verirsin.

1|0
    0|0
  • sağlıklı beslen yağlılardan ve beyaz ekmekten uzak dur.bölgesel egzersizler ve yürüyüş yap.

0|0
    0|0
  • az ye azzz

0|0
    0|0
  • Paran olsaydı fitness yapardın 3 ayda 7 kilo veriliyor zaten;)

0|0
    0|0
  • Düzenli beslen ..

Koş , yüz..

0|0
    0|0
  • aç netden diyetlere bak en uygununu seç diyet yap netden hareketler var evde yapablceğin onları yap zayıflarsn.

0|0
    0|0
    • diyet kesinlikle yapmaman gerek diyetisyene gittim bana bir program verdi ama o ramazandan önceydi. hipotiroid hastasıyım o yüzden.

• o zamn yapma diyet yürüyüş yap hastaysan.

Yükleniyor...