İdrar testinde gebelik çıkar mıydı?

Kızlar Mayıs ın 22 sinde adet oldum,adetin bittiği gün yani 29 u gecesinde bir ilişkim oldu ama ters ilişkiydi. Daha sonra haziranın 19 unda normal adetimi oldum yani gününde oldu ve 5 gün sürdü. Haziran adetimi olmadan önce 1 kez idrar da test yaptım negatifti. Daha sonra adetim bittikten sonra test yaptım oda negatifti. Daha sonrasında 3 veya 4 tane daha farklı marka test yaptım ve hepsini sabah ilk idrar ile yaptım ve 10 dakika hatta daha uzun süre bekledim ve tek çizgiydi.. Eğer gebelik olmuş olsa bu zaman a kadar idrar testinde çıkarmıydı acaba ? İlişki üzerinden 30 gün geçtikten belki de daha fazla geçtikten ve adetim bittikten 1-2 hafta sonra yaptım testleri kızlar.. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ters ilişkiden gebelik mi umuyorsun yoksa an itibariyle ben mi yanlış okuyorum

1|0
    0|0
    • Hayır yanlış okumuyorsun,nette kafa karıştırıcı çok şey yazıyor bu yüzden soruyorum. İdrar da gebelik testi ne zaman sonuç verir diye merak ediyorum

• ters ilişkide gebelik olmaz bu 1, gebe olsan adet olman bu 2, iki sefer test yapman kafi hemen bir haftalık bile olsa test sonuç verirdi buda 3. bidaha da ters ilişki için gebelik düşünme bu da 4, düşünürsen çok pis kavga ederim seninle etti 5. hadi iyi geceler 6

• Teşekkür ederim cevabınız için iyi geceler..

Erkekler Ne Diyor 6

• Birincisi ters ilişkiden gebelik olmaz. İkincisi bu kadar negatif çıkmışsa gebe değilsindir. Üçüncüsü ters ilişkiden vazgeçin.

2|1
    0|2
    • Vazgeçtik çünkü bu stres çekilmiyor. En iyisi evliliğimizi beklemek olacak. Cevabınız için Teşekkür ederim..

• ayrıca bir doktordan ters ilişki hakkında bir kaç şey dinleyin, daha da bulaşmazsınız.

• Bunu bende anlatabilirim ki zaten

• Haziran adetin bittikten sonra tekrar ilişki yaşadın mı?

0|0
    0|0
  • Ters ilişki aferin :) Allahın onlar sapkın kullar dediği kişilerdensin yani

0|0
    0|0
  • hanımefendi muhakkakk çıkardı çıkmama ihtimalı var mıevet var en kesin bir sağlık kurulusundan yapılacak tahlilllee alırsınız ama anlattıgınızz kadarıylaaşu angebelik yok ayrıca ilişki öncesi tedbirinizi alırsanız içiniz rahat olur

1|0
    0|0
  • sizinki de çok ters ilişki be :)

0|1
    0|0
  • negatif işte kasma kendini bide ters ilişki yazmışsın ne hamileliği yahu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bılmıyosan arastır ınternetten ters ılıskıden gebe kalınabılıyor dusukte olsa bır ıhtımal ama adetınden once yaptıgın ıcın gebe gozukebılır cunku tam yumurtlama donemı sonrasında cıkmadıysa dahada cıkmaz degılsındır gebelık testlerı sabah ac karnına ılk ıdrardan sonrakı ıdrarla yapılır buda aklında olsun suphen varsa kan testı yaptır

0|0
    0|0
    • adetim bittikten sonra test yaptım oda negatifti. Adetim bittikten daha sonra 3 veya 4 tane daha farklı marka test yaptım ve hepsini sabah ilk idrar ile yaptım ve 10 dakika hatta daha uzun süre bekledim ve tek çizgiydi ? . Yazdığımı tam okumadınız sanırım ?

• Garıbımsı bır olay ben mantıken yaklastıgım ıcın oyle okumusum da amac ne ben onu cozemedım tatlım para harcamaya bu kadar heveslıysen prodıctor al kesın sonuc pahalı bıraz ama en azından bu kadar ugrasmazsın

• amacın ne senin? gebe olmak istiyorsan testleri zorlayarak olamazsın

0|0
    0|0
  • Salak mısın be? Ters ilişkiden gebe mi kalınır?

1|0
    0|0
    • Nete kağan kocatepe anal seks ile gebe kalınır mı yazın beni anlayacaksınız. Bilmeden yargılamayın lütfen.

• gebelıgın olması sadece ılıskı durumuyla alakalıda degıl sevısme sonrasında ılıskı olmasa bıle meninin olması yeterlı bunu kadın dogum uzmanı olan bır tanıdıgım soylemıstı bazen bakıre kızlar hastayım dıye gıdıp hamıle cıkabılıyolarmıs menı o bolgeye gelırse ıcerı akma halınde bıle beklenmedık bır gebelık rıskı var bu düşükte olsa tehlıkelı ve cogu genc bundan habersız bıze bı halt olmaz dıyo basına gelenler var senın durumuna gelınce hayır hamıle degılsın cok dusun ıhtımal ve zaten negatıf cıkmıs kı amac hamıle kalmak mı anlamadım neyse suphelıysen doktora gıt

onuda gectım yanı bekaretın duruyo arkadan yasıyosun sımdı sen temız kızmı oluyosun barı komple yasada mıllet ayırt edebılsın

0|0
    0|0
    • hangı sehırdesın söyle doktora yonlendırıyım bı cok arkadasım var bazı sehırlerde en azından gıtde bı ıcın rahatlasın bı dahada yapma daha 20 yasındasın yazıktır ya

• bu arada senı kırmak ıstemedım toparlanıp gerceklerı gormenı ıstedım sadece yarın vıcdan azabı cekme dıye herneyse inşaALLAH hamile degılsındır sende sıkma canını hangı sehırdesın cıdden tanıdıgım bazı sehırlerde cok ıyı doktorlar var en azından yerını adını yazarım sen yaz kendını de yıpratma bı dahada boyle bısey yapma ablan olarak soyluyorum

• sevdıgın adamda senın gıbı dusunuyorsa bu ıyı bısey kırdıysam özür dilerim hakkını helal et üzüldüm şimdi :( korkma ama bısey yoktur

Yükleniyor...