Teleskop markası önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Uzayı, gökyüzünü izlemeye çok meraklı olduğum için kendime bir teleskop almayı düşünüyorum. Ama bu konuda hiç bir bilgim yok. Nelere dikkat etmeli, hangi markayı almalı vs Bütçem 200-250 dolar falan. Temmuz sonunda Londra'dan almayı düşünüyorum. Celestron markasının iyi olduğunu duydum.

Mesela bu alet nasıl iyi mi?

link

1|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Celestron- konus kaliteli mallar o fiyatlara bende konus var ama aynali biraz daha pahali bisey tavsiyem uzay tarayicili ve bilgisayara baglanan bisey al..acele etme 2. El uygun biseyler bak..

0|0
    0|0
    • Birminghamda pek rastlamadim haftaya Londraya gidicem bu urunu de orada buldum yalniz pek arastirmam da ypk

• Dedigim gibi gezegenleri bulmada zorlanirsin ugrasamaz sikilirsin sen bilgisayarlu biseyler bak onlari kullanmak hem eglenceli hemde rahat

• o kadar profesyonel degilim kardesim :) bilgilendirme icin tesekkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• national geographic , kesinlikle öneriyorum ben de kullanıyorum. paramın boşuna gittiğini de düşünmüyorum, senin için en iyisi olacaktır.

0|1
    0|0
    • Türkiyeden mi aldın yoksa yurt dışından mı fiyat nedir?

• Türkiye, alalı uzun zaman oldu İstanbul bağcılar tarafından 200-300 küsüre almıştım halen kullanıyorum verimli şekilde.

• 250 dolara dürbün alırsın ancak.

0|1
    0|0
    • saçmalama,yurtdışında fiyatlar öyle değil

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben de teleskop almak istiyorum ama insanlar yanlış anlar diye çekiniyorum (dikiz olayı falan)

0|1
    0|0
  • Alet canavar başkan

0|1
    0|0
Yükleniyor...