Siz hiç girdaba girdinizmi yani biri için sabahlara kadar uyumadınız oldumu

demek istedigim şu onun hiç farkında olmadıgı ve hiç bir zamanda olmayacagı birisi için acı çektinizmi aradan 20 sene geçmesine ramen hale aklınıza geldiginde dygularınıza yenilip başka modlara girdinizmi bana bir yardım edin beni kurtarın bu dertten

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Hatirlamiyorum.

0|0
    0|0
    • hatırlamaman güzel bir şey bence sen benim durumumda olsan böle konuşamazdın

• Unutulur gider her aci elbet..

• sen unutmuşsun belli etmesende sendede bir şeyler var buna benzer

Kızlar Ne Diyor 6

• üzerinden yıllar geçmiş hayatını berbat etmeden yardım al bnc

0|0
    0|0
  • Ne söylememızı ıstıyorsun onu yazalım olurmu ?

zaten sorunda cevapları yazmıssın bak ne yazmısısn sen

onun hiç farkında olmadıgı

ve hiç bir zamanda olmayacagı

birisi için acı çektinizmi

aradan 20 sene geçmesine ramen

hale aklınıza geldiginde dygularınıza yenilip

başka modlara girdinizmi bana bir

nedne kendını üzüyorsun. kendını sev sen kendıne guvenen acıların arkadasına demır atan bırısı degılsın lütfen senı sevıyorsuz cevrendekılerde sevıyor sen degerlı bır ınsansın

0|0
    0|0
    • herkes öyle diyo acaba çok fazlamı duygusalım ben

• kendını toparlarmısın artık duygusal degılsın. kendını acındırma lütfen güçlü ol hersey eskıde kaldı yenıye bak geçmişine saygı duy unut herseyı kendını sev olurmu söz ver

• oluyordu onceleri simdi civi civiyi soker mantigi kismet dglmis mantigi heleki aci cektiren kisi mutluysa o daha cok kamciliyor unutmayi

0|0
    0|0
    • aynen öyle ama benimki farklı izini bir bulabilsem belkide her şey degişecek ama bulamıyorum

• sen benim yerimde olsan unutabilirmiydin ve nasıl

• o sana izini kaybettirmis birinci nedeni unutmam icin ikincisi o seni aramamamis demekki unutulmussun

• Oldu ama degmez miş gör o simdi kiminle sende kendi yolunu çiz

0|0
    0|0
  • Olmadı olsun istemem...olursa girdap değil hortum kapar beni:(

0|0
    0|0
  • oldu devam ediyor maalesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olmadı Olmasın ..

0|0
    0|0
  • 10 yıl oldu farkında degil olsa bile umrumda olmaz ve onun yüzünden hayatım alt üst oldu kendime uzun zamandır toparlıyamıyorum..

tavsiyem kimseye baglanmayın anana babana bile baglanmayacaksın bu düzeni bozuk dünyadan hiç bir bok olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...