Pratik zeka yoksunu olanınız var mı?

Akılsız basın cezasını ayaklar çekermiş. Az önce ılık su yapmak için sıcak ve soğuk suyu karıştıracaktım iki şişe vardı hangisi soğuk su diye sordum kuzene şu ilerdeki dedi gittim taa mutfağın öbür köşesinden soğuk suyu aldım bardağın yarısına kadar döktüm sonra tekrar geldim ılık şişedeki suyu diğer yarısına bosalttım. basit bir örnek oldu ama böyle şeyleri hep yapıyorum ve o yuzden evin içinde sürekli koştururum böle olan varmı

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• balkondan direk sokağa atlıyorum :D buarada ev 8. katta :D şaka şaka :) genelde bilgisayarla alakalı işlerim çok oluyor özellikle arkadaşların sorunlarını çözüyorum, onlara anlatıp onlara yaptırmak yerine team ile bağlanıp direk kendim yapıyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Üşengeçliğime gelirse pratik zeka tavan yapar ama normal zamanda yok gelmiyo ^^ Bu yüzden hep üşengecim ^^

0|0
    0|0
  • Var Ben ..

0|0
    0|0
  • Harikasın canım beynin için dekini eğitiyorsun kullan onu kullan tebrikler bir çok kişinin yapamadığını yapıyorsun +rep benden sana

0|0
    0|0
  • Bende de arada olur fazla bilgisayara takilma beyin yavasliyo :)

0|0
    0|0
  • tarayıcıda adres çubuğuna www.google.com yazarım oysa google yazıp ctrl + enter bassak direk gireriz. fazladan yazıyorum bazı şeyleri. ama ayaklarım yerine elim çekiyor.

0|0
    0|0
  • senin ki biraz dalgınlık diyelim.

Cut.

1|0
    0|0
  • O kadar pratik zekam yoktur ancak senin kadar da değilim :)

0|0
    0|0
  • ne diyon lan sen değişik sokayım böyle zekaya git yat zıbar manyak manyak konşma

0|0
    0|0
  • Pratik zekama çok güvenirim :) Çok şükür diyorum yani :)

0|0
    0|0
  • örneğini anlamadım demek ki ben de de var

0|0
    0|0
  • pratiklik için matematik çözmek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...