Ertesi gün haplarının böyle bir etkisi var mı?

4 hafta önce ertesi gün hapı kullanmıştım hapı kullanmadan 1 hafta önce reglim bitmişti. hapı kullandıktan 2 hafta sonra tekrar regl oldum. sonuçta hormonal dengeleri değiştiren bir hap diye normal olduğunu düşündüm ama 2 hafta sonra yine regl oldum. yani 1 ay içinde 2 defa olmuş oldu. böyle bir etki yapar mı bundan sonrasında tekrar düzene girer mi, yoksa endişelenmeli miyim?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazı yan etkileri oluyormuş hapların.Sana yan etkilerini gönderiyorum link

Bir de doğum kontrol yöntemi mi ertesi gün hapları link

1|0
    0|0
  • Buradan buna cevap bulman zor olabilir bir doktora danışırsan daha yararlı olur.. Şaka gelmez bu işler..

0|0
    0|0
    • ama ilacın prospektüsünde zaten adet düzensizliğine yol açabileceği yazıyordu ama pek acıklama yapılmamıstı o yuzden merak ettım. bir daha kı ay duselmezse mutlaka giderim

• EVet kesinlikle bir daha ki ayda düzensiz olursa muhakkak doktora görün.. ;)

• Zaten yan etkilerinde yazıyor olması lazım

0|0
    0|0
    • düzensizliğe sebep olur yazıyordu ama acıklama yeterli değildi.

• valla endişelen bence

0|0
    0|0
  • zaman kaybetmeden doktora gitmelisin..

0|0
    0|0
  • kısır olma ihtimali varmış o hapları kullananlarda

0|0
    0|0
    • yok yok o yalan o kadar değil. ayda 1 den fazla kullanılmaması gerek sadece cok sık kullananlarda oluyor o ıhtımal.

• Eğer prospektüsü okursan öyle bir yan etkisinin oldugunu görürdün

0|0
    0|0
    • okudum zaten. düzensizliğe sebep olur yazıyordu. ama yeterli açıklama yoktu. zaten ilk reglim erkendi ikinciside erken olduğu için tereddüt ettim.

• oluyor, dert etme

normal yanii

Kızlar Ne Diyor 4

• ertesi gün hapı vucudun dengesini bozuyor ve tekrar eski düzene girmesi birkaç ay alıyor. endişelenmeni gerektiren bir durum yok tabi bu durum bi kaç aya kadar düzene girmezse dr.a git

0|0
    0|0
    • zaten çok endişelenirim öyle bir durum olsa cunku benım adetim hiç bir zaman tam düzenli olmadı yanı heh işte bugun olucam hiç diyemedim ortalama ne zaman olacagını tutturuyorum ama tam günü malesef daha hiç bulamadım. o yuzden bırde bu 2 haftada bir adet görme işi cıkarsa basıma dırek dr. a

• merak etme düzeliyor böyle devam etmeyecek eski düzensizliğine dönersin

• :D teşekkür ederim :)

• normal bisey korkma 1 ay icnde düzelirsin

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapını içtikten sonra regl olunuyomuş öyle duymuştum döllenme olmaması için normal yani.

0|0
    0|0
  • normal hatta bıraz da gecıkır panık yapma sakın,cok normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...