Otobüste kız ayarlama yüzdesi. Her cins yazsın. Cins cins yazın.

Bir erkek için otobüste bakıştığı kızı ayarlama yüzdesi nedir ? Kızlar bakıştığınız erkeklerle nasıl tanışabilirsiniz ? alternatifleri değerlendirelim.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman otobüse binsem sanki sürekli bana bakıyorlarmış gibi bir his oluyor

Ha tavlama konusunda otobuse binen her güzel kıza karşı kafamdan aptalca düşünceler geçiyor

Not:Vee acı gerçek tecelli eder kız otobüsten iner kafada yankılanan romantik ses kaybolur:D

İç ses:ulan geri zekalı okula diye çikmadım mı neyin havası bu :)))))))))))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 0

.

.

0|0
    0|0
    • O noktalar evlenme tekifi mi yoksa ? aman tanrım. Evet evet evet.

• sadece yolculuk bitene kadar millet birbirini kullanıyo zaman geçsin diye :D

0|0
    0|0
    • Kimi kullanıyosun sen ? ne kullanıyosunn ? piss.

• asi gizli agfvsgad

atarlanma öncelikle ben genel olark dedm

• bana kısaca x diyebilirsin. Atarlanmak bize babadan yadigar. Napıcaksın biliyor musun ? yaşlı bir amca bulucaksın akşama kadar ağzını burnunu kırıcaksın. Karşılıkta veremez zaten. Ooh miss. Acıdım lan :/

• çok anime izlemişsin

1|0
    0|0
    • Hadi ya. Gerçekten ileri görüşlü bir insansın. Ama ilerisi senin için aynadan ibaret. Ne olur dön geri gel!

• üüü üü ü :)

• Sen beni psikolojik sapık yaptın ya lan.

• %3 falan anca

0|0
    0|0
    • işte bu yorumu bekliyorum. niye daha fazlasını veriyor lan bunlar ?

• kız yazsa kezban dersiniz. kamil misin kardeş sen:D

0|0
    0|0
    • Mahmutum ben mahmut. Agzımdan salya akiyi. gız görünce dizlerim titriyi hacı. anlıyor musun beni ?

• yes anlıyore:D görüyore bariz

• otobüste kimseyle bakışamam ben milletin gözünün içine bakamıyorum utanıyorum ben=(

0|0
    0|0
    • Ay senin utangaçlığını yesinler. Aferim aferimm. Bakma kimseye . Gözlerini oyarım.

• kimseyi dokundurtmam be asla dalarım o adama

• Deli misin ne ? değilsin değiiil. Valla çok güzelmiş heee. Başımıza tel mi taksak napsak. bu adamlar bu soruyu kendim için sordum sandı ya lan . Benim sıkıntım yok hacılar yooook.

• Ben yıllar önce otobüste ayarladığım çocukla birlikteyim hala :D Yanımda oturuyordu. Başladım konuşmaya yani :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• otobüsten inince belki olabilir ama yapışıcaksın

0|1
    0|0
    • Yapışkan tipler sevilmez yalnız

• alakası yok demek istediğim gidip açılacaksın anlatacaksın kendini.. olabilir denemen lazım fizik ve tip çok önemli

• brad pitt'e benzesem neyse, bir bakış atar ayarlarım ama biz brad pitt'in götüne benziyoruz be :)

bence yüzde çok çok düşük olur :) %5 veya 3.. dediğim gibi tip lazım abi :)

0|1
    0|0
    • İhtimal varsa peçeteden yeşeririz babacan ayıpsınn..

• bu güzel bak . üstünde çalışabiliriz :D

• 0/0 belirsizliği çıkıyor... Otobüse binmedim uzun süredir, dolayısı ile öyle bir durum yok. Bu arada yanlış anlama, başka toplu taşıma araçlarını kullanıyorum :)

0|1
    0|0
    • Yok yok anlamam. Otobüs bahaneydi. Anlat dostum dinliyorum.

• Neyi anlatayım hacı, anlatacak bir şey yok :D

• Anlat anlat . Valla dinliyorum. Çocukluğuna inelim lan nolur.

• ben hiç ayarlıyanı görmedim. ha bir ara biriylen bakıştım baya sonra o indikten sonra bende aynı yerde indim arkasından yürüdüm yürüdüm neys aynı apt kadar geldik o zile bastı bende yanında durdum bana güldü neyse merrdivenleride çıktık tamam dedi 1.katta işi hallederim bizimki nasıl olsa 3. kat abo kız zemin kattaki eve girdi orda bitit :D

0|0
    0|0
  • bunu başarabilen erkeğin alnından öperim.

1|1
    0|0
  • İstatistik okusaydım yardımcı olurdum. :(

0|1
    0|0
  • Bir durak sonra inecek kıza bakmıyorum

1|0
    0|0
  • Çok zor bir iş.

0|1
    0|0
  • Hayırlısıysa Olur Derim ..

0|0
    0|0
    • Hayırlısıysa nasıl olur peki ? kitapları yere düşer de toplar mısın mesela ? çok yeşilçam oldu bu lan.

• cesaret ister.

0|0
    0|0
  • Hoşlaşırsam ayakta isek bide, tanışırım. canımı alacak değil ya?

1|0
    0|0
    • Valla dişi bu. Belli olmaz. Tırnaklarını geçirdimi değişiyor hayatın rengi. Betin benzin. Benzin hakkaten çok pahalı usta.

• bakışmışsak indiği durakta inerim orada konuşamam çekinirim ...

0|0
    0|0
    • Sonra olan yol parasına oldu. Memleketin hali kötü hacı kötü.

• hepi topu 3 kez oldu zaten sanki hergün yapıyomusum gibi yazdım sanki

• hehe :) anlıyorum usta anlıyorum.

• o dediğini ben kaç kişiyle denedim başarı sıfır.

0|1
    0|0
    • Kaç kişiye ? anlatsana lan noluur.

• dondör gtüne sk la oç

• Sana demedim la sakin. yanındayım .

• Sapık damgası yerdin gözüm sakın deneme

0|1
    0|0
    • Dimi usta ? kendim için sormadım . Valla sormadım. Benim sıkıntım yok. Yoook.

• Valla deneme bu tür şeylerden o damgayı yiyen tanıdıklarım var

• Ayynen öyle.

• heryerin bir raconu vardır dostum, otobüste kız ayarlanmaz, fordçuluk yapılır :D fordçuluk yapacaksan taktikleri açıklayım istersen :D

0|0
    0|0
    • Çak çak. YApmayacam ama sen yinede çak. fort the fort. Face to face.

Yükleniyor...