Bu şarkının sahibini nasıl bulacağım?

Bu şarkının sahibini nasıl bulcam? youtube.com/watch?v=xWc8bBGKAGU

Güncellemeler:
Arkadaslar yorumlarınız icin tesekkür ederim sahısa twitter hesabından ulastım

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• 0|0
    0|0
  • Hyatımda böyle gereksiz bir şarkı dinlemedim. Ajdar dinle daha iyi gerçekten en azından Shazam uygulaması ajdarı tanıyor :))

0|0
    0|0
    • bu sarkıyı cem adrian söylüyor neresi gereksiz sen sanırım ajdar dinledigin icin iyi biliyosun ;)

• belli belli sen cok begeniyosun bilmek dısında :)

• Tabiki adam şarkı yaptı Türkiyeyi salladı daha ne olacak ama senide gördüm geçen konserde en önden cd si elinde ajdaaaaaaaaaaaaaar diye ağlıyordun :))

• Şarkının sözlerini dinle bir kısmını nete yaz, bulursun

0|0
    0|0
  • ncmecc yazıyorya orda :D

0|0
    0|0
  • bence videoyu youtube da paylaşan kişinin kendisine ait doğru söyle bulunca kafasına falan sıkıcan dimi?

0|0
    0|0
  • bence bulmasan daha ıyı kendın soyle daha guzel ses cıkar :D :D

0|0
    0|0
    • sen sarkıyı dinledigine emin misin bunu söyleyen bir cocuk ve ortalarında bence sesi mükemmel ben begendim neyse.

• e sonucta herkesin müzik zevki bunu söyleyen bir cocukmus ama ben deparım bu islere iyi dikkat ediyorum..Bu cocugu tuttum ehehehe neyse iyi aksamlar.

• :) kolay gelsın ıyı aksamlar

• bulursan banada söylede hayrına agzına bir kürekle vurayım bu ne laaan!

0|0
    0|0
  • Cem adrian- ben seni çok sevdim yaz bulursun

0|0
    0|0
    • yalnız verdiğin linkteki adamın ne pis bir sesi varmış ya

• valla bence dalga geçer gibi söylemiş kulağımı tırmaladı, sen cem adriandan dinle bunu :)

• cem adriandan defalarca dinledim ben deparım ama sonlarına dogru gercek sesini kullandıgı icin begendim twitterden ulastım zaten :)

• Linkte paylaşamıyosunn ne kadar acı :)

0|0
    0|0
  • Dünde sanırım bu soruyu sordun..

0|0
    0|0
  • ses biel yok

0|0
    0|0
  • Cem Adrian

0|0
    0|0
  • altına yorum yaz video nun

0|0
    0|0
  • Yorum at ya da yükleyene mesaj at.

0|0
    0|0
    • kayıt olmam gerekir dimi?

• Güzel kardeşim soranın videosundaki vatandaş cem adrian değil onun taklidini yapan bir hıyar sadece ama şarkıyı asıl söyleyen albümünde bulunan kişi cem adrian tamam mı

• tsk ederim twitter hesabından ulastım kendisi 16 yasındaymıs evet taklidi iyi yapmış sesi begendim :)

• Heyy hayatımın 30 saniyesini çaldın Allah tan erken farkettim bunla yırttım :)

0|0
    0|0
  • Cem Adrian

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...