Kızların Gazabı :))

Bugüne kadar öğrendiğim tek şey;

"Kızları kızdırmayacaksın, damarına basmayacaksın!"

Yoksa intikamına katlanacaksın ki mutlaka eser, gürlerler :)

.

Evet kızlar şimdiye kadar karşı tarafın bir hareketinden, sözünden dolayı sinirlenip aldığınız intikamı anlatın.

Siz hem cinsim erkekler ise başlarına gelenleri anlatsın.

1|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• Olur anlatayım.

Eski sevgilim beni aldatmıştı. Kuzenim diye tanıttığı kızla beraber el ele dolaşmış birlikte falan olmuşlar face'e boy boy fotoğraflar koyuyordu. Ve ben o kadar salaktım ki onun kuzen olayına inanmıştım. Sonra içimden bir ses bu kadar aptal olma dedi ve kızı araştırmaya başladım...

Kızın isminin serra değil de dilara olduğunu ve bunun ofisinde stajyer olarak çalıştığını öğrendim.

Sonra bunu öğrendiğimde ona telefon açtım. Ağzıma gelen küfürü söyledim. Yüzüne kapattım. Sinirden elim ayağım titriyordu. İyi ki yanımda değildi... Bilmiyorum çok fena şeyler yapabilirdim.

Sonra telefonlarım susmadı tabi. Ben açmadım hiç bir süre. Kıvrandı ağladı açıklayabilirim bilmemne bir sürü şey. En sonunda açtım. Ve tamam seni affedicem diye ümit verdim ona.

Geldi pişman bir şekilde O kızla halen görüşüyor musun dedim, evet dedi. Telefon aç ve ona ne kadar kaşar olduğunu, beni unutmak için onu kullandığını ve kendinin de sapık ruhlu olduğunu söyle dedim. Yaptı.

Kız telefonda yapma etme diyordu, telefondan olmaz diyordu sen böyle bir adam değilsin diyordu ama ben sapık ruhluyum dediğini duyunca küfür edip kapattı yüzüne.

Çaktırmadım ogün hiç birşey ve yanından ayrıldım.

Ertesi güne mesaj çektim ve ''evet gerçekten sapık ruhlusun, sapık ruhun ile mutluluklar sana. beni bu kadar aptal yerine koydun ve şimdi de mükafatını görüyorsun, unutma ki hiç bir onurlu insan aldatılmayı kendine yediremez, bundan sonraki kirli vicdanınla hoşçakal''

Demiştim ve bir daha onu hiç aramadım. Telefonum günlerce susmadı, kartımı değiştirdim. Facebooktan sildim, abilerime söyledim bu olayı ve yanıma bile gelemedi.

Şimdilerde kulağıma geliyor da, çıktığı sevgililerine kendini acındırmak için yaptıklarını anlatıyormuş. İki üç tane sevgilisi gelip bana onun bana neler yaptığını ve aramızda neler geçtiğini sordular. ''Ben aşağılık bir adamım o çok iyiydi ama çok şey öğrendim'' tavırları ile çok insan kandırır o. Siz de öyle aynı tuzağa düşmeyin diye hepsine gerçekleri gösterdim. Sonuç olarak şimdilerde tek gecelik ilişkilerle kendini avutmaya çalıştığı belli.

Hiç kimse unutmasın ki, insan karşısındakini değil kendisini aldatır. Ve aldandığını görünce de çok pişman olur. Kimse pişman olacağı şeyler yapmasın. Çünkü bazıları ömür boyu sürer gider...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Eski sınıfımda çok ama dillere destan derecede yakışıklı bir arkadaşım vardı.Çocukluk aşkımı da tanırdı.Sürekli onun ismini söylerdi beni sinir etmek için.Koca okulun ortasında çocuğa gerizekalının önde gidenisin diye fena halde bağırmıştım.O karizmatik,özgüvenli,yakışıklı çocuk bir anda kıpkırmızı olmuştu ama çok pişman oldum sonradan.Canım kankam ya benim.

Her sınıfımda toplamda en az 10 erkeğe tokat atmışlığım vardır.Onlar kaşımda konuşur durur ben hep susarım en sonunda tokatı bir yapıştırırım neye uğradığını şaşırır.Elim çooook ağırdır da.

0|1
    0|0
  • intikam alamıyom ben ya:(

0|1
    0|0
  • kendine alıştırıp, bağlayıp piç gibi ortada bırakmak en iyisi oluyor. sonra kapınızda yatıyorlar gülüp geçiyorsunuz

0|1
    0|0
  • gözünün önünde göremez...buydu.

0|2
    0|0
  • Ya arkadaş bir ben mi farklıyım erkek arkadaşım öl dese ölürüm o derece.. Sinirlendirmeyim.diye elimden geleni yapıyorum hic trip atmadm trip atan.kızlara helal olsun :)

0|1
    0|0
  • İntikam almam. Zaten çarpan çarpmış der geçerim.

0|1
    0|0
  • bilemedim bak şimdi :Dolmuştur heralde

0|1
    0|0
  • Ben beni sinir erden bir arkadaşımı sahte hesaptan işletmiştim. Bide onu hala sevdiğimi sanan kişiyi tümhesaplarımdan çıkardım. yüzüne bakmadım .selam vermedim.

0|1
    0|0
  • intikam filan alıp arkasından iş çevirmem. birisine fazla sert bir tokat atmıştım. hak etmişti.

0|1
    0|0
  • en büyük intikam umursamamak. kendini birşey sanıyordu neyse ki havasını söndürdüm.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...