Ailemin boğmasından sıkmasından daraldım yoruldum

hergün gezen bir kız değilim bugüne kadar tek hata yapmadım ama ayda yılda bir gezmeye çıkarım on kere ararlar diken üstünde oturmaktan ha aradılar ha arayacaklar demekten birşey anlamıyorum evden misan 1 de çıktım otobüs bekle bin git 1 saat geçiyo hemen arıyolar ee bn daha yeni indim diyorum çok bekleme diyolar napıcam ben ya turşu bidonu mu alayım eve kapanmaktan bıktım artık !

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kızınmı var derdin var sözünü sen evlenene kadar uygulayacaklar.. kısmen iyi yapıyorlar seni merak ediyorlar daha ne

1|0
    0|0
    • mutsuzum gezemiyorum arkadaşlarla iki muhabbet edemiyorum teli açmaya korkuyorum telin ucunda ciyak ciyak bağıran bir aile nerdesin ?

• 21

• Evlen kurtul...

Erkekler Ne Diyor 7

• Onlara da Hak vermeye Çalış. Sonuçta çevre serseri Kaynıyor. Onlara bunu Sakin Sakin anlat. Otur ve dertleşme tarzında konuş. Ben Dilini kullan sana hak vereceklerdir. Böyle Çözüme ulaşan çok Kişi tanıyorum.

1|1
    0|0
  • yapacak bişey yok. böyle geri kafalı insanlarda var işte. tamam kızlarını kontrol etmek ve korumak her aile ister, ama bu kadar sıkmak yanlış.

2|0
    0|0
    • eve bir geliyorum asık suratlar telefonda bağıran sesler mutsuz bir şekilde dönüyorum eve

• bilmiyorum gece yollar güvensizmiş peki gündüz gündüzde cevap yok

• hep bahane bunlar :)

• Ne yaparsan yap devam edecekler . Amaçları korumak niyetleri kötü olmasa da yapacak bir şey yok . En iyi çözüm aile büyüklerinden birilerinin ya da yakınlarının ailenle konuşması

1|0
    0|0
    • özellikle annem çok daraltıyo babamdan izin alsak annem vermiyo yani ne kadar heves varsa gidiyo şimdi dokunsalar ağlarım sözde eğlenmeye gidiyorum

• babam birşey demez sorun annem

• Babanla konuş annen hakkında o da ister istemez annenle konuşup halledecektir

• ailenle bunu samımıce konus yuzyuze aılene fazla kızma bu sıteye bıle bakarsan yalan yanlıs ınsanlar war onlarda korkuyolar tabı kızımızın basına bı ıs gelır dıye ortada sapıgı var serserısı var onlar sana deger verdıgı için ama yıne de ailenle otur konus yanı işte söyle evden fazla cıkmıyorum fazla baskı yapıyosunuz gıbısınden

0|0
    0|0
    • diyorum inan konuşmadığım tatlı dil kalmadı çözüm mü elde var sıfır

• olduğum yer değil ki sorun, sorun evde olmam gerekmesi

• tamam işte evden çıkıyorum de ki bir ton laf ederler cıkıyorum benı ararsınız sureklı geç olmadan hemen gelırım ıste su kız arkadasımın yanına gıdıyorum vs. dersın

• Her baskı kendi isyanını doğurur unutma...

1|0
    0|0
  • yaş kaç senin

1|0
    0|0
    • 21

• hak veriyorum ama daralıyorum arkdaş yapamıyorum bu yaşıma kadar tek büyüdüm sayılır şimdi bir ortama girince bile sıkılıyorum benci oldum iyice yanıma kimse gelmesini istemiyorum biri yanıma otursa rahatsız oluyorum daralıyorum ben yanlızlığa alışmak istemiyorum

• haklsın sende istek yolla da azda olsa arkadaşlık yapayım senle 5 yıl önceki halimi hatırlattın

• aynen erkek olmama rağmen sorun yaşayabiliyorum.

0|1
    0|0
    • neden böyle ya da bir çözümün var mı ?

• üniv btti sayılır yaş 21.s

• kardeşim mesleğe hemen aatılabiliyosan git başka memlekete rahat yaşarsın ayakların üzerinde d urursun

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaşın kaç ki senin?

E sen de koy tavrını canım. Ben 15 yaşımdan sonra tavrımı netledim ve ona göre hareket ettiler. Kendini kabul ettir, onların istediği gibi olma.

1|0
    0|0
  • Bi yere ciktigin zaman ben sizi su saatlerde ararim de ve o saatlerde mutlaka ara haberdar et onlari onlarda merak etmez boylecede alisirlar

1|0
    0|0
  • al karsına bırakın boraz hayatı yasıyım de guzel bir dille

1|0
    0|0
  • Tepkini ortaya koymazsan bu hep böyle devam eder emin ol, yaşın kaç bilmiyorum ama çok küçük değilsen yaşını hatırlat onlara. Bu şekilde hayata deneyimsiz ve güvensiz salmış olacaklar seni. Sen zorlamalısın şartları.

1|0
    0|0
    • diyorum babamada annemede siz arkadaşlarınıza gidiyosunuz hadi komşuya gidin 2-3 saat gelmiyosunuz onlarda benim arkadaşlarım ne değişti diyorum ses yok ve çok bunaldım

• canım öyle yaptıığımda olan ne biliyo musun telefonda bağır çağır konuşan bir anne utanıyorum ya arkadaşların yanında teli açamıyorum ciyak ciyak ses duyuluyor eve bir gidiyorum yaşımdan utanmasa dövecekler

• Oh :( fenaymış... bilmiyorum tam olarak nasıl bir ailen var ama arkadaşım kendince bir yöntem denemişti ve işe yaradı diyordu. bir kağıda uzun uzun aklından ne geçiyorsa yaz, ama şikayet eder gibi suçlar gibi değil asla. Onların senin gözünden bakmanı sağlayacak gibi. ne derece yıprandığını üzüldüğünü, güvenmedikleri için neler düşündüğünü hepsini uzun uzun yaz ve annen müsaitken mesela evde yalnızken ver okusun. belki bir ihtimal senin gözünden bakabilir ve yanlış yaptığnı anlar..

Yükleniyor...