Aldattığını ailesine söyledim, doğru mu yaptım?

sevgilim beni aldattı yaptıklarını ailesine söyledim günübirlik ilişkiler yaşadığını. sizce doğru mu yaptım söylemekle?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• kendini onun yerine koy öyle düşün bide bunda ben kızım diye düşünme aynı şey cevabı kendin bulursun

1|0
    0|1
    • onun kadar pislik olamam ben kimsenin duygusuyla oynamam aldatmam günü birlik ilişkiler yaşayıp da aşkımdan öldüğümü söyleyemem... bunu haketti o

• senide onu da tanımıyorum ayrıca ben sadece sen onun seviyesine inme dedim sen almadın kendini küçük düşürüyosun o terbiyesizliğile gezsin

• öyle yapıcaktım zaten ama engel olamadım kendime neyse olan oldu yapcak bisey yok..

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok çocukca bir davranış

0|0
    1|1
    • başka napmalıydım yediremedim kendime bende ailesine söyledim

• Büyüyün biraz.

0|0
    1|1
    • sen çok büyümüşsün ya bize öğretirsin büyümeyi

• aferin sana iyi yaptn

0|0
    0|0
  • aile bundan sonra sizin olamıycağınızı anlamış oldu

0|0
    1|0
    • önemli olan o mu

• erk milleti değil mi hemcinsinizi nasıl da koruyosunuz

• ne alakası var neden koruyum ben tecrübe ve bilgimi paylaşıyorum

• Eline bir şey geçti mi bari ?

0|0
    1|1
  • benide ayrildigim eski kiz arkadasimin annesi aradi kizimi dugun diye kandirdin bende ucak bileti almistim parasini geri vermediler ginder bana ucak parasini demistim aklima geldi vay be

0|0
    0|0
  • Biliyorlardır belkide senimi tutacaklar o numu

0|0
    0|1
    • hayır bilmiyorlar babası böyle şeylere karşı

• yalnış yapmışsın ne yazık ki

0|0
    0|1
    • neden böyle düşünüyosun?

• yetiştirememişlerse eğer onlarda da suç vardır

• ama tüm suç ailenin değil aile sadece bir araçtır sen direk hedef olarak onları görmüşsün

• öyle gibi görünürler, onu değiştiremezler.

0|0
    0|1
  • Yanlis yapmissin bence beni alatan kiz arkadasimi ertesi gun anasi aradi beni niye ayrildnz diye gecinemedik anlasamadik dedim guzel bir dille tutupta kizin beni aldatti o.ç.luk yapti demedim

0|0
    0|1
    • ben yediremedim kendime kandırılmayı aldatılmayı böyle intikam almak istedim

• sana göre

• Dgru olanda bu

• onlar umursamazlar ki bunu

0|0
    0|1
    • ailesi çok önemsiyor ondan söyledim

Kızlar Ne Diyor 8

• gururlu olup sadece ayrılmayı deneseydin ?

1|0
    1|0
    • ben gururluyum merak etme sadece intikam almak için yaptım

• Canım benim Allahım sana güzel sabırlar versin aldatılmanın acısını bilirim ama yaptığını doğru bulmadım canım keske ailesine söylemeseydin neyse söylemissin artık acını yasa ve yeniden hayata geri dön :) sevgiler

1|0
    0|0
    • canım benm sağol yorumun için. bir anlık öfkeyle ailesine söyledim babası böyle şeye karşı onun hakkında gelir diye. bana yaşattığını ödesin istedim sonradan acaba doğru mu yaptım diye kafama takıldı bilmiyorum ama yaptım artık :(

• Canım bosver yaptıgından sen değil o pişman olsun

• sağol canım yorumun için <3

• iyi yapmışsın

1|0
    0|1
  • Doğru yaptın sürünsün köpek

1|0
    0|0
    • aynen sürünsün istiyorum benimle oynadı :((

• inşallah canım çok sağol...

• önemli değil...

• Doğru yaptın.

1|0
    0|1
    • şmdi o da benden intikam almak ister diye korkuyorum

• aılesıne soylemek yerıne 1 tokatla yetınebılırdın aılesı senı dusunmes oglunu dusunur

0|0
    0|0
    • iyi de yanımda olmadı ki bu olay

• çok saçma bişey yapmışsın

0|0
    0|0
    • insanın o an gözü dönüyor inan hiç yapmam dediğin şeyleri yapıyosun. banada çok saçma gelirdi normalde ama öfke,hırs,salak yerine konmak insana her seyi yaptırır.

• bende çok iyi bilirim o duyguları ama inan snra kendine yaptığn haksızlıklara daha çok pişman oluyosn kendini küçük düşürme nolursa olsun

• bu sizin aranızdakı bişey aileyi karıstırmamalıydın hata etmişsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...