Çirkin kızlar ve güzeller

sorum herkese neden genelde çirkin kızlar hep derslerde sınavlarda

üniversitede ve hayatta daha başarılı oluyorlar güzel çekici ve seksi

kızlara göre?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• ben lise yıllarımda her dönem takdir tesekkür biri almıs olaraktan cirkin oldugumu ilan ediyorum :) malum güzel kızlar sevgili bulup gezmekten ders calısmaya fırsat bulamıyorlar ama biz cirkin kızlar kimse begenmeyince bizi kendimizi derslere veriyoruz :)

0|0
    0|0
    • samimi cevabından dolayı teşekkürler

• rica ederim bende tsk ettim en iyi cevap. için :)

Kızlar Ne Diyor 9

• canım çalışan kızlar bakımsız olurlar diğerlerine nazaran.. kendilerine o kadar fazla dikkat etmezler.. doğaldırlar saçlarını toplar gelir derse, genelde diyet falan spor yapmazlar.. diğerleri güzellikten ziyade kendilerini güzelleştirenlerdir. olay sadece bu. ama erkek beyni bu ayrımı yapamaz... sonra mezuniyet balosunda o çirkin kız taş olur gelir o zamann vaay anasını metamorfoza mı uğramış bu der.. genelleme budur.

0|0
    1|0
  • ben güzelim ama derslerimde iyidir

0|0
    0|2
  • birincisi cirkin kiz degil bakimsiz kiz var ikincisi bence onlar ders calismaktan kendilerine cekiduzen vermiyorlar

0|0
    1|0
  • güzelim derslerim kötü:)

0|0
    1|0
  • var ya hem güzel hem dersleri iyi kızlar

0|1
    1|0
  • Ah bizi bizi Eli iste gozu oynastasicalar bizi :/

0|0
    1|0
  • Hem çirkinim, hem vasıfsız :( Öleyim ben.

0|0
    1|0
  • yok öyle bir şeyy

0|0
    0|2
    • televizyonu izle hep birinci kızlar öss ösym ve benzeri 100 de 90 çirkin

• kendilerine bakmayıp tüm gün ders çalıştıklarındandır belki

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel kız ben zengin birine takarım kancayı diyor rahat oluyor yani kısaca malına güveniyor ama çirkin kızımız ise kariyerine güveniyor çünkü güvenecek başka bir şey yok :)) o da haklı ne yapsın :))

1|0
    1|0
  • çirkin kız diye bir tabir yapmak yanlış arkadaş .

1|0
    1|0
  • yok öyle bir şey

bunu şöyle sorsaydın olabilirdi ... neden güzeller daha çabuk iş konumunda yükselebiliyor diye katılırdım :)))

0|0
    0|1
  • yooo güzellerdende çok çıkıyo

0|0
    1|0
  • tipsiz erkekler de öyle olur genelde. çünkü ders çalışmaya vakti oluyor ilgilenen yok :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...