Tavrının nedenini nasıl öğrenebilirim?

Bi kaç aydır sözlüyüm kendisiylede ailesiylede ilgili hiç bir problemim yok ama kendi ile çelişiyo gibi söylediği bazı şeyler kafamı kurcalıyor işi ile alakalı sorunları olduğunu işlerinin yavaş ilerlediğini tahmin ediyorum.ki tahminlerim doğru.geçen gün sana karşı neden ilgisiz olduğumu düşündüm sanırım sevmek bana göre değil diyo sonra.Beni sevdiğini söylüyor ama ilgisiz son iki gündürde soğuk davranıyor aşkım canım vb kelimeleri kullanmıyor ona beniml alakalı bir problem olup olmadığını sordum ama cevap vermedi bende üstüne gitmedim ne yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• işler kötü olursa evlenemem işler iyi olursa evlenirim ona iyi bir gelecek sağlayamam düşüncesinde ve kendine güvenemiyor.

sen kendine güvenmesini sağla. piyasada heryer iş kaynıyo de. gerçekten çalışana iş çok. türk milleti işi beğenmiyo bu da ondan korkuyo.

sen ona kendine güvenmesini sağla ve çevrede felaket iş var de. günümüzde işsizlik gittikçe artıyor. onuda belirt.

korkusu bu yani. rahat davran ürkütme ve rahat olmasını sen sağla. moral ver. sevinerek konuş neşe saçki mutlu olsun o da

0|0
    0|0
    • yani tek sorunun işi olduğunu mu düşünüyosun

• başka hiç bir problem yok dikkatimi çeken şey şu iki senelik ilişkimde ne zaman toplantıları yoğun olsa daha sıkı çalışsa sanki stresini benden alıyo gibi. birden tavır değiştiriyor.geçen gün düşündüm herşeyi dedi problem bende dedi sanki içimde bişe var bazen şeytan giriyo gibi dedi ve üstüne basa basa beni sevdiğini söylüyor.

• o zaman ayrılmak istemiyor ve işsizlikden korkuyor sana bunu açıklayamıyor. hepsi bu

Erkekler Ne Diyor 4

• ne istedigini degil once hangisini istedigini bilemeyen erkektir bu; genelde de "cok zevk-az fayda" ile "az fayda-cok zevk" arasinda celiskiler yasar. bunun sonucunda "az dert-az hayat" ile "cok dert-cok hayat" dan birisini yasar..

0|0
    0|0
    • başka seçenekler olabilceğini mi düşünüyorsun olay ciddi bir boyuta gelmişken öyle olsa neden beni terketmesin ki böyle davranmak yerine?

• insanlarda anını ve zamanını kurtarmak denen bir piskoloji vardır

• ya nasıl bı durumda oldugun farkında degıldır hanı senınle mutludur bunun farkında degıldır sensız kalınca anlarr sende bıraz beklee bıse yapma normal bıse gıbı davran erkeklerde olur boyle seyler ama abartırsaaa tabı sende bıseler yap ne oluyo felan deee

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin gerçekten... ben galiba ona biraz sakinlik vermeliyim biraz kendi haline bırakmalıyım sonuçta üstüne basa basa sorunun benle alakalı olmadığını söylüyor seviyorumda diyor dha ne olabilirki

• bak sıkılmıs o bend eaynısını yaptımm ama sonra onsuz kalınca anladım onsuz olamıcagımı ama ıs ısten gectı.ama bana sevgılım bırazda olsa altan almadı yanı nasıl bı durumda oldugumu anlamadım sen bıraz alttan al

• her zaman başrolde hüner sergilemek gerekmez.bazen akışına bırakıp geriye çekilerek izlemektir marifet.

0|0
    0|0
    • Çok doğru ! benim aldığım kararda bu ama onu kaybetmekten korkuyorum başka bir kadın olarak değilde yaşadığı sorunlar sebebi ile .

• denemekle bişey kaybetmez insan bazen cesur olup akışına bırakmak daha rasyoneldir de insan vehimlerle kuruntulala bu yolu secmediği için kaybeder.

• zamana bırak sorunları dahada büyütmeye meyilli olursa sona erdirirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hiç üstüne gitmemelisin. o düşünür ve doğru yolu bulur. belki fazla ilgiden sıkılmış olabilir. erkeklerin doğasında vardır bu. ciddi bir yoldasınız anladığım kadarıyla. seninle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum. sadece biraz düşünmesine izin ver. senin onu ne kadar sevdiğini anlayınca bu yaptığı hatayı anlayacaktır. işi ile ilgili sorunlarının büyük bir sorun olmadığını ona söyleyin ve her zorluğun birlikte, el ele aşılabileceğini anlatın ona. böylelikle daha da bağlanabilir sana. bol şans ;)

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattın... dediklerini uygulucam..

Yükleniyor...