Acınızı unutmak ve ya hafifletmek için ne yaparsınız?

Çok büyük bir hayal kırıklığı ve ya bir yıkım yaşadınız diyelim.bu acı sizi nefessiz bırakacak kadar güçlü.acınızı unutmak ve ya hafifletmek için ne yaparsınız?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Zihinsel olarak dersen kendimden zor durumdaki kişileri düşünürüm. Fiziksel olarak yürüyüş, yüksek bir yere çıkmak uyumak olabilir

1|0
    0|0
  • arabayla makas,ibre 250km/h,biz angaralıyık ağa oyun havası pavyon falan :DD

link

0|0
    0|0
    • bende ankaralıyım ama hiç birisi tarzım değil hatta dur tahmin ediyim makas attığın araba şahin muhtemelen bir tek jantları yeni altında neon olabilir ve abartı denilen ses çıkaran o zımbırtıdan ibaret...

• ya araba ortadan kaldırılsın üretimi durdurulsun çalışanlar işşiz kalsın falan demiyorum ben bilmem farkında mısınız sadece abartmaya gerek yok türk ferrrarsidir şudur budur diye...her neyse...

• sen ferrariyemi takıldın o zaman babana sülee fabrika kursun arabanın isminide sen koy :DDDD

her ülkenin ferrarisi var elimizdeki bu :DD

japonya honda vss vss.. neyse yaaaa kafana göre takıl işde acını hafifletmek istiyorsan ara tlfnda agla erkek adam dayanamaz..

• içerim, sonra da zamana bırakırım

0|0
    0|0
  • insanın kendine artistlik yapmasına gerek yok. görmezden gelmez dibine kadar yaşarsan kendiliğinden geçer.

0|0
    0|0
    • çok zor bir süreç herkesin cesaret edebileceği bir yol değil bence...

• intihar en kesin yolu

0|0
    0|0
  • Gezip tozmek işe yarıyor. tescillendi

0|0
    0|0
    • bence de en mantıklısı ama böyle durumlarda gezmek istemiyor insan.

• istemiyorlar bırakmicaksın işte. çıkana kadar istemez. çıktıktan sonra iyi ki çıktım dersin. bu hep böyledir herşeyde böyle

• mantıklı.

• beni üzen şeyleri.

0|0
    0|0
  • üstümdeki ağarlıkları atarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Acıdan zevk alan bir insanım üzüntüler işlemez bana..

sadsgdhsg link

0|0
    0|0
  • duyguları yokmuş gibi davranmak işe yarıyor

0|0
    0|0
  • kendimi oyalayacak bişeyler bir uğraş bulurum kendime

0|0
    0|0
    • sadece anı kurtarıyor malesef.

• etsede aklıma getirmemeye çalışıyorum

• bazen çok zor oluyor ama kaldığımız yerden devam...

• bir büyüğe danışırım

0|0
    0|0
  • müzik ve gezintiye çıkarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...