Yaptığınız kötülüklerden pişman olduğunuz oldu mu?

hiç yaptığınız kötülüklerden utandığınız oldumu? mesela ben nasıl bu kadar gaddar olabildim nasıl yakıştırdım kendine diye.malum bu dünyanın birde sonu var pişman oldunuzmu hiç?

0|0
18|46

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde Adam gibi Adamım ama her insan gibi hatalarım oldu kimseye söyleyemeyeceğim ama Allah büyük diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• senin oldu mu ccirmak ben öyle aşırı derecede gaddarlık yapmadım ama kavgadan sonra dövdüğüm biri olursa üzülürdüm keşke dövemeseydim diye

1|0
    0|0
    • cok oldu.pismanligimdan hickira hickira agladigimda olmustu

• ya aslinda iki gunlugune girmisti.cok fingirdekti patrona dedim ya o gider ya ben o gitti

• fingirdek mi versene nosunu bana onun :)

• ne kadar kötülük yaparsan o kadar vicdanın huzursuz olur ama gün geldiğinde artık vicdan artık nasırlaşır yerini acımasızlık başlar o yüzden birine kötülük ettiğinde elbet bir gün gelir o kötülük yaptığın da elbet o kötülük yaptığın kişinin eline kalırsın ve oda sana bunun hesabını sorar işte ozana sen bu duruma hazır mısın arkadaşım yani o gün gelirse intikam almak isterse sende ona kızma derim

0|0
    0|0
  • Bir çok hatalarım olmuştur ama bu hatalar hep kendime olmuştur.hiç kimse çıkıp arkamdan sövemez hakkımı yedi diyemez o yönden çok rahatım çok şükür

0|0
    0|0
  • Tabiki olmuşumdur. Ama değiştirme şansın amanı geriye alma şansın yok. Fazla takmamak lazım. Zaten kötülüklerden pişman olmuyorsan vicdani bir sıkıntın var demektir. Zaten pişmanlık duymayan için vicdan muhasebesi yapmayan için bu dünyanın sonu pek de bir şey ifade etmez...

0|0
    0|0
  • Çok Kötüyüm Ben

0|0
    0|0
  • "benim kalbim kırılmak içindir, başkalarının kalbi okşanmak için" demiş şair. aynen o hesap valla. biz incinen taraftayız malesef.. sadece kötünün kalbini fena kırarım. o da kötü olduğunu anladıktan sonra. ama ağzıma sıçmadan da kimsenin kötü olduğunu anlayamıyorum. biz her anlamda boku yemişiz işte yahu anla :)

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • Evet. Bosuna keşke demiyoruz.

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman zerre kadar pişman olmadım üstelik o kadar da kötü birşey yaptığımı sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok şükür olmadım

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman kendimi kötü hissediceğim bir şey yapmadım her zaman mantiğimla haraket ettim ve edicem'de büyük konuşmak istemiyorum hırs ve sinirim galip gelir belki olabilir ama mantikla haraket etmek her zaman galip gelmiştir empati kurmak gerekir ikili ilişkilerde

0|0
    0|0
  • zamanin tek yonlu oldugunun bilincinde bireyin, degistirme sansi icin yalvarmasidir pisman olmak. topluluk icinde asagilanan, destek gormeyen nadir duygulardandir. aglamak/sizlanmak faydasiz, duzeltmeye calismaksa hepten sacmadir zaten. ya kabullenip oturmali; ya da start over yoluna gidilmelidir kanaitendeyim..

0|0
    0|0
  • yok bee ben o denli bir kötülük yapmadım hatırlamıyorumda yapmışssam bile haklıyımdır

0|0
    0|0
  • yaptığım kötülüklerin hepsi bana yapılanların karşılığıydı yani canımı yakanın canını yaktım zira söyleyeceğime ister itimat edin ister etmeyi ama yolda yürürken karıncaları ezmemek için başım dik yürüyemiyorum...

0|0
    0|0
  • Kötülük yaparsam bilinçli yapmışımdır haketmiştir oc. Pişman olmam, olmadım ..

0|0
    0|0
  • bi kere çocukken kuş öldürmüştüm kazayla sonra acı çekmesin diye yavrularını da öldürmüştüm pişman olduğum tek mevzuudur saygılar.

0|0
    0|0
  • Askfm ergeni vicdancılık mı yapasın geldi

0|0
    0|0
  • birine kötülük mü? o ne demek bilmiyorum anlamını şeklini

0|0
    0|0
  • 6 yaşımda ufak bir yılan görmüştüm yavru falan mıydı ki bilmiyorum kaldırım taşıyla 3-4 kez vurmuştum hayvana .s.s

0|0
    0|0
  • yoo öyle orantısız veya istemediğim bir kötülük yaptığımı hatırlamıyorum sadece istemeden kalbini kırdığım insanlar oluyo dünyanın sonu için olmasa da beni üzüyo tabi ki..

0|0
    0|0
  • kötülük yapmak dedğin den kasıt iyi birinin zor bir duruam düşümekse hayr asla yapmadm ama kötü nıyetlı birine karşı yaptığım bişeyse onu yaptım ve pişman olmdm gerçi benm pişmnlıklrım geçmişimde yapmadıklrım ustune olmuştr

0|0
    0|0
  • sonradan pişman olacağıma o şeyi hiç yapmamaya gayret gösteririm daha iyi.

çünkü son pişmanlıgın fayda etmeyeceği hatalar yapabiliriz

0|0
    0|0
  • kotuluk yapmam ben ;)

0|0
    0|0
  • oldu da çoğunu kendime yaptım

0|0
    0|0
  • Cok oldum ama masumlara yaptıklarımdan

0|0
    0|0
  • Merhaba Kedi Kız;

Yok ben o kadar kötü biri değilim.

0|1
    0|0
  • Kola şişesinin dibindeki kolayı lavaboya dökmemeliydim,içmeliydim:(

Nimet la o...:(

0|0
    0|0
  • o kadar gaddarlaşmışsam mutlaka hak etmişlerdir. Ana yüreği yok sonuç itibariyle :D

0|0
    0|0
  • Çoooooooooooooookkk

0|0
    0|0
  • pişmanlık nedir bilmem ki ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 18

• hayır , muhtemelen kafamda bir çok kez kurmuş düşünmüşümdür .planlanmıştır yaptığım şey.anlık öfkeyle hiçbişey yapmam pişman olmam.

0|0
    0|0
  • Kötülük yapmam ben :(

0|0
    0|0
  • Farkında olmadan yaptıklarım ve bir olaydan sonra aklıma gelince yani anlayınca evet,olurum. Onun dısında pek ınsanlara kotuluk yapan bırı degılım ama bırı yaptıgında karsılıgını da alır benden..

0|0
    0|0
  • günahlarimizla gurur duyacak degiliz ya :d

1|0
    0|0
  • çook. birine bağırığ küssem bile sonrasında pişman oluyorum konuşarak halledebilirdik diyorum. ve her defasında da bu hatamı tekrar yapıyorum :(

0|0
    0|0
  • Olmadım. cevap cok kısa

0|0
    0|0
  • haketmeyen insana hiç birşey yapmadım.hakedenlerde hakettikleri için pişman değilim gene olsa gene yaparım

0|0
    0|0
  • Benimde var 1 tane. Nasil yaptim bilmiyorum ama yaptim ya. Ama telafi edecegim sozz

0|0
    0|0
  • hayır. yapmam gerekiyormuş yapmışım hepsi bu

0|0
    0|0
  • evet..inşaallah affolunmuşumdur.

0|0
    0|0
  • olmadım. aksine daha kötüsünü yapmadığım için pişman oldum.

0|0
    0|1
  • Kotuluk yapiyorsam, hakedilmis demektir cunku can acitmayi sevmem. Allahtan korkarim

0|0
    0|0
  • Bazen sinirlenince kirdigim insanlar oluyor ve üzülüyorum kotuluk yapmam kimseye

0|0
    0|0
  • Olmadım, haketmiş ki kötülük yapmışım haketmeyene yapmam

0|0
    0|0
  • Kötülük yapmamışımdır..

0|0
    0|0
  • kimseye kötülük yapmadım

0|0
    0|0
  • evet oldu tabi

0|0
    0|0
  • kimseye pişmanlık duyacak kadar kötülük yapmadım en büyük kötülügüm kendimedir yaptıgım hatalardan en cok ben zarar görürüm bu yüzden pişmanlık duyarım sadece..

0|0
    0|0
Yükleniyor...