Üniversitede uzayan var mı?

1.80 altında olupta üniversitede uzayan var mı? Benim yaş 19 boy 174 düzenli yüzüyorum ne kadar uzarım

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben uzadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 13

• universiteye baslamadan once 160'dim basladiktans onra 1.80 oldum. İlac veriyorlar baslamadan once kapida hemen veriyorlar guvenlikci abiden rica ediyorsun onu sabah tok karnina atiyorsun agzina boyle devam ettiriyon sonra bir bakiyon uzuyon aman allahim

0|0
    1|2
  • kişiden kişiye degısır 17 yasında 192 idim 2metreyi gecerım dedım yas 22 bir cm bile uzamadım .

baska bırı uzamaz uzamaz 19 dan sonra bı boy atar kımse ınananamaz.

kemık yapınla alakalı eger uzayacagın varsa hıcbırsey yapmadan uzarsın

eger kemıkler kapanmışsa gunde 4 saat basketbol oyna ıster gunde 5 saat yüz uzamazsın .

iyi günler:

0|0
    0|0
  • gökyüzüne kadar yolu var yani.

0|0
    0|1
  • yoga hareketlerini dene eklemler sayesinde 2 cm kazanırsın

0|1
    0|0
  • askerde uzayan akrabam vardı. sen doktora git uzayıp uayamacapını o söyler

0|0
    0|0
  • 21 yaşına kadar ümidini kesme

o da 1 - 2 cm belki

0|0
    0|0
  • eskiler "sakalı çıkanın artık boyu uzamaz" derlerdi, sakalın çıktıysa zor bro

1|0
    0|1
  • ben liseye başlarken 1.52 boyum vardı hiçde umudum yoktu daha uzamam diyordum 20 yaşımda üniversiteye başladığımda şuan ki boyum olan 184 cme geldim daha da uzamadım lisede asıl boy atıyor daha sonra birdaha uzamıyor uzasada çok fazla olmaz...

0|0
    0|0
  • yess uzadım 198 199 dan oldu 202

0|0
    0|0
    • sen uzunsun sende potansiyel var 175 olupta uzamak daha zor

• ilaç kullanıyorum eğer ilaçtan sayılırsa ? takviye mineral, vitamin, kalsiyum, çinko falan alıyorum

• onlar sayılmaz benim dediklerim 1-2 ayda 1 cm uzatr ama yurtdışında amerikadan felan boyle basketbolun içinden tanıdık bulman gerek veya cok iyi bir doktoru tanıman lazım nba de oynayanlar niye uzuyo zannediyon 20 sinden sonra

• kanka doktor sana ne dedi 1cm .d olmaz .d

0|1
    0|0
  • ben 22 ye kadar uzamıştım 1.89 kaldı ama keşke uzamasaydım bu seferde kilo sabit kaldı :D

0|0
    0|0
  • daha artık uzayaman dostum 15-16 dan sonra o iş biter boşa kasma.

0|0
    0|1
    • ben geçen sene 2 cm uzadım ?

• hep yüzerdim ama düzenli yüzmezdim. 4 aydır düzenli yüzüyorum ve herkes uzadığımı söylüyor

• nerden biliyon La ?

• benim si kim uzadı valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...