Galatasaray'da hangi futbolcuyu istersiniz?

Arkadaşlar Galatasaray da malum ön libero eksikliği dışında hemen hemen tamam gibiyiz siz hangisini takımda görmek istersiniz?Hangisi daha çok iş yapar? (Hangisi iyi diye sormuyorum hangisi Türkiyede iş yapar diye soruyorum)

• Felipe Melo
    52% (48)34% (27)43% (75)Oy Ver
  • Wellington
    9% (8)2% (2)6% (10)Oy Ver
  • John Obi Mikel
    1% (1)14% (11)7% (12)Oy Ver
  • Gökhan İnler
    11% (10)15% (12)13% (22)Oy Ver
  • Diğer
    27% (26)35% (28)31% (54)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
VE FELİPE MELO GALATASARAY'DA.

0|0
18|31

En İyi Erkek Görüşü

• melo o bölgede takıma katkı olarak dünyanın en iyilerinden birsi

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 30

• Daha önce defalarca Melo´yu istediğimi söyledim ama Melo´nun hep fiyat yükseltmesi beni Melo´dan soğuttu biz Melo´yu çok istiyoruz o da bizi çok istiyorsa yıılık ücretinde indirim yapsın kaldıki şu anda 30 yaşındaki Melo´ya kimse bizim kadar para veripte 3 yıllık sözleşme yapmaz geçen senede ilk yarıdaki maçlarda yattı sezon sonu yaklaşmaya başlayınca müthiş oynamaya başladı buda biraz insanı düşündürüyor eğer yine ilk yarı yatacaksa bir sürü maç kaybederiz Melo her zaman geçtiğimiz sezonki 2. yarıdaki Melo gibi oynayacaksa Melo gelsin ama benim tercihim şu anda Obi Mikel hem 26 yaşında hem istikrarlı

0|2
    0|0
  • Yerli olmasından ve istikrarından dolayı Gökhan İnler gelmeli .

Forvete de Bruno transferini istiyorum . Kesinlikle harika bir geleceği var . Sol beke de Iraktan Adnan gelmeli her maç takip ettim harika oynadı .

Belhanda çok sevdiğim bir oyuncu Sneijderi de severim ancak keşke onun yerine Belhanda gelseydi , 2 seneye öyle bir patlama yapacak ki kimse inanamayacak .

13 yaşımdan beri tek idolüm Emre Çolak . Keşke fiziksel olarak özel olarak program yapsalar daha detaylı . Potansiyeli çok fazla ama harcanıyor .

0|1
    0|0
  • melo olsun ama adam gıbı oynasın dıgerlerı fos cıkabılır

0|1
    0|0
  • Felipe Melo Instagram |

"Eşimle birlikte antrenman yapıyorum. Çünkü, önümüzdeki hafta takımla birlikte olmayı umuyorum"

0|1
    0|0
  • Nasıl ön libero dışında sıkıntımız yok ? Galatasaray`ın üst düzey gerçek bir sol bek oyuncusuna ihticı vardır. Devşirme sol bek riera geçen sezon sırıtmadı ama yıllık 3 milyon euro ve maç başı 15 bin euro alıyor o bölge için lüksünde üzerinde bir rakam eğer o parayı vereceksen git kolarovu getir Galatasaray`a SOL BEK ŞART !

0|1
    0|0
    • evet sende dedin devşirme riera geçen sene Türkiyenin en iyi sol beki oldu aldığı parada geldiği yıl son gün gelmesinden dolayı ama o adamı göndermek aldığı paradan daha fazla maliyet demek o parayla 1 yıl daha oynar senin de dediğin gibi sırıtmadan avrupada dahi iş yapabiliyor sonra seneye kimi getirilerse getirsinler artık kolarov olur marcelo olur onu bilmem bence sol bektense en önemlisi ön libero şu anda

• Türkiye`nin en iyi sol beki olmadı kanka, sırıtmadı derken kötü değildi ama çok iyi de değildi tecrübesiyle o bölgeyi doldurdu, yaptığı çok hata oldu, o adam sol bek değil defansif yönü çok zayıf bu iş rierayla oalcak iş değil şampiyonlar ligi schalke maçında farfan koridor yaptı orayı bugün forumlarda dahil herkesin istediği kaliteli bir sol bek transferidir. Ön libero zaten melo alınacak %90 melo gelecek ..

• hele bir melo gelsinde sol beki hallederler :)

• Felipe Melo

0|1
    0|0
  • melo oldu bir kere bu takıma. kimyası uydu yani. amerikayı yeniden keşfe gerek yok dostum alacaksın meloyu 3 yıl o bölgen sağlam olacak sorun yaşamayacaksın o bölgede. alacaksın birde sağlam solbek iyi birde sol açık. en kral avrupa takımıyla kafa kafaya oynarsın. yaparsa bunları yönetim yarı final hatta final hayat değil

0|1
    0|0
  • Wellington gence ihtiyaç var -ki Melo listemin sonundadır, iki hafta oynayıp iki hafta yatan, maçlarda seni her an 10 kişi bırakabilecek oyunculardan olmamalı.

0|1
    0|0
  • illaki melo takıma uyum sağlamıs oturmus bır oyuncu, hala bonservısını alamadılar gene erken katılamayacak kampa bu andavallılar yuzunden ıkıncı yarıya hazır olacak bu gıdısle

0|1
    0|0
  • lan kimse sunu düşünmüyor inler ve melo 30 yaşlarında, mikel hem onlardan iyi hemde 26 yaşında 4 yaş var ama bu yaş farkı dağlar kadar etkileyecek bir yaş farkı

0|1
    0|0
  • benim içimde kalan tek bir oyuncu var R10-RONALDİNHO . drogbaydı geldi musleraydı 2010 da çok istemiştim dünya kupasından sonra geldi 1 sezon sonra şimdi içimde kalan tek ronaldinho var yarım sezonda gelse oynasa keşke.

0|1
    0|0
  • Felipe Melo'yu istiyorum. takıma alıştı performansı özellikle şampiyonlar ligi maçlarında çok iyiydi. macera aramamak lazım bence.

0|1
    0|1
  • gökhan inler dedim ama o da patlayabilir.

murat yakın, hakan yakın geldi aklıma :)

0|1
    0|0
  • D: Gökhan İnler

0|1
    0|0
  • Nani..boateng..en basta kaka tabiki...çileği bu kış yıyelim artıkk

0|1
    0|0
  • felipe meloyla güzelce oturtmuşuz sistemi ne gerek var şuan yeni birine melo candır

0|1
    0|0
  • Şu durumda en mantıklısı Melo...

0|1
    0|0
  • obi mikel tabi ya

0|1
    0|0
  • Göbek sağlam oluyor Meloyla beraber. meloyu gönderip dengeyi bozmamak lazım

0|1
    0|0
  • Macera aramaya gerek yok Felipe Melo...

0|1
    0|0
  • mikel iyidir ne melosu kaç yaşında

0|1
    0|0
  • Felipe Melo

0|1
    0|0
  • Gs'ye şerefli bir futbolcu gitmesini isterim çünkü hiç yok.Acıyorum gerçekten.

0|0
    0|2
    • şereften kastın nedir? bence şerefli olmak nedir biliyormusun Türkiyede büyük takımım diyen bir takımın ŞİKE davasından yargılanmamasıdır

• hadi ya peki neden caner erkin emre beleşoğlu cristian ve daha diğer çirkefler topluluğu olan fb li oyuncular sezon geneli 90 dk oynadı gayet izledim bjk-ibb maçını şike,şike olmasa 2 defa üst direğe bir topun çarpması milyonda 1 dir onada inanmıyorum bal gibi şike haa burak yılmaz ve drogba demişken Türkiyede şike yapan takım ŞAMPİYONLAR liginde çeyrek final oynamaz yarı finali hakemlerin pisliğiyle kaybedemez ama tabi sayın yöneticilerimizin de dediği gibi KUDUZ KÖPEK GİBİ SAĞA SOLA SALDIRMAYIN

• Fbden banane arkadaşım ne bahsediyorsun Fbden bana.Ayrıca topun direğe vurması milyonda birse hiç penaltı kaçmazdı o maç berabere biterdi.Direğe nişanlamak sanki çok kolay konuşuyorsun.Çeyrek final oynadınız bir şey demiyorum futbolu iyi oynayan futbolcularınız da var ona da bir şey demiyorum fakat şikenin kralını yapıyorsunuz bunu kabul et artık.

• Gökhan inler

0|0
    0|0
  • Selçuk Şahin

0|0
    0|0
  • evet en doğruısu

0|0
    0|0
  • adam oy toplayarak getirdi Meloyu helal olsun :D sağ kanata da katkı isteriz :D

0|0
    0|0
  • Bence kanatlar eksik hamit sagda bosey yapamiyo oraya lazim

0|0
    0|0
  • felipe melo pitbull

0|0
    0|0
  • pitbull melo :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...