Itiraf ettirmeliyim yardımcı olabilir misiniz?

2 yıllık sevgılımden ayrıldım. bız cıkıyrkn bı kuzenı vardı hep faceden falan yazardı normal bende muhabbet ederdim. bana herseyını anlatırdı sadece "aklımda birisi var zamanı gelince herkes ögrenecek" derdi söylemezdi. sevgilimden ayrıldım onun yalanlarını anlattı bana yine "benim aklımda biri var ciddiyim evlencem" dedi sylemedi ismini ama bna tüm eski sevgılılerının isimlerini bile verirdi. diger konusmlarına da bktm parcaları topladım butun arkadaslarım bu cocugun kastettıgı kısının ben oldugumu soyluyor. Bunu itiraf ettirmem lazım suclu durumuna düşmeden ama nasıl?

1|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tehlikeli bir virajdasın itiraf etse bile ne olucak. sen intikammı alıcaksın eski sevgilininin kuzeniyle çıkarak.

1|0
    0|0
    • tabiki hayr daha buyuk kazık yemesıne engel olcm eski sevgilimin. belki de dolduruusa getıren ayrılmamıza sebep olan faktörlerndır kendısı

• valla bunu anladıgım gunden beri uyuyamıyrm. sevgılım bıde gözune sokmadan herseyı anlamaz insanlara cok güvenıyor ihtimal bile vermez. içim rahat değil sanki bn sucluymusum gibi kötüyüm

• Anlıyorum neyse sonuçta doğru olanı yapıcaksın, en azından vijdan azabından kurtulursun.

Erkekler Ne Diyor 4

• onunla basbasa bulusp senınle onemlı bısey konuscam de yuzyuze konusun

1|0
    0|0
  • diren açıkla bence

1|0
    0|0
  • gırtlağına yapış bence :D

1|0
    0|0
  • Seni Burada bu şekilde görmeyi beklemezdim.

Sendin.

Cut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birşeyler duydum doğrumu diye blöf yap

1|0
    0|0
  • Sende onunlami evlenmek istiyorsun ne

1|0
    0|0
  • itiraf ettirsen nolucak? biraz ağır ol onunla konuşmayı bırak sonuçta o senin eski sevgilinin kuzeni kendini küçük düşürme

1|0
    0|0
  • sonuç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...