Oğlak burcu insanlarının özellikleri nelerdir?

Oğlak burcu olduğumu daha yeni öğrendim. Özellikleri ne bilen varsa söylesin :D Kimlerle anlaşırım, kimlerle anlaşamam kısa ve öz bir bilgilendirme yapar mısınız ? Bu zamana kadar hiç önemsemezdim ama son zamanlarda herkes burçlara kaptırmış gidiyor. :)

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Oğlağım Yalan Söylemeyi Sevmem Ne Olursa Olsun Drüstlükten Yanayım Her Ne Kadar Sert Görünsekte Öyle Değliz. Yani alinti Yaparak Beni Tarif Eden Şeyi Yani Cidden Benim Özeliiklerimi Yansitanları Alinri Yaparak Paylaşiyorum;

Oğlaklar ciddilikleri, tutuculukları ve güçlü iradeleri ile tanımlanırlar. Çalışkanlıkları ile kolaylıkla başkalarının saygısını kazanırlar. Gerçek bir Oğlak\'ın iki temel özelliği vardır. Güvenilirlik ve dürüstlük. Çok gelişmiş bir görev duyguları vardır. Bazen başkalarının başarısızlıklarını abartırlar. Oğlaklar arkadaşları ile ilgili çok iyi sırdaş olurlar, para konusunda dikkatli olmalarına rağmen, eli açık insanlardır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• inatçı ve soğuk olurlar genelde

0|0
    0|0
  • Yıldızı:Satürn (Disiplin ve düzen sembolü)

Sembolü:Balık kuyruklu bir oğlak.

Girdiği gruplar:Toprak,öncü.

Anlaştığı burçlar:Boğa, başak, balık, akrep, yay.

1|0
    0|0
  • Sadık oldukları söylenir ancak tanıdığım oğlak erkekleri çapkındı

0|0
    0|0
  • bende oğlak burcuyum insanlar genelde çok soğuk göründüğümü fakat konuşunca tam tersi olduklarını söylerler.

0|0
    0|0
  • buradaki burç soruları çılgınlığından sonra sende dyanamadın öğrendın tabı dımı:(

0|0
    0|0
  • 18 yaşındasın ve burcunu yeni mi öğrendin :O

0|0
    0|0
  • 4 ayakları vardır

0|0
    0|0
  • Yukselenim oglak, bu bir basaga gore buyuk bir ikilem, oglak cilgin hayati dolu yasamayi sever basak da romantik ve sakin ruhludur, ben de hangisi oldugumu bilmiyorum en iyisi bilmemek sanirim bunu yapmamaliydin!1!11!

0|0
    0|0
    • Yükseleni de mi var bu işin ya :D

• Hep soyledigim gibi anneler boyle durumlar icindir dfrghjkarf

• Şimdi sırf onun için ararsam ayıp olur :D Yükselen işi artık başka zamana

• O degil de her oglak kisisinin dudaklari bu kadar guzel olsa keske, peki tamam abarttim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...